Den Haag – Breda 2:1 (kon.) | Groningen – Waalwijk 2:1 (kon.) | Heracles – Willem II 4:1 (kon.)
Heerenveen – Venlo 2:2 (kon.) | Arnhem – Eindhoven 2:2 (kon.)
SC Heerenveen
2:2 (0:1)
VVV Venlo
Sobota 09.02.2013, 19:45 • Abe Lenstra Stadion (Heerenveen) • Nizozemská Eredivisie

87
    Na začátku 87. minuty uklidňují hosté situaci střídáním. Zápas končí pro Linssena, kterého nahradí Otsu.

79
    Ze hřiště odchází Marten de Roon, místo něj příjde Hakim Ziyech.

63
    Uche Nwofor nakonec nemůže dále pokračovat ve hře a nahradí jej tak Yanic Wildschut

61
    Menší přestávky využívají domácí, kteří střídají. El Ghanassyho, který dnes spálil mnoho šancí, ale byl na trávníku vidět, střídá van La Parra.

46
    V poločasové přestávce došlo k jedné změně na straně Heerenveenu. Ze hřiště odešel Gianni Zuiverloon a nahradil ho Pele van Anholt