NY Islanders – New Jersey 5:1 (kon.) | Montreal – Philadelphia 4:1 (kon.) | Toronto – Ottawa 3:0 (kon.)
Arizona – Columbus 5:3 (kon.) | Nashville – Anaheim 2:3 (po s.n.) | Edmonton – Colorado 6:4 (kon.)
Buffalo – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Chicago – Los Angeles 3:2 (kon.)
po s.n.
Nashville Predators
2:3 (1:1, 1:1, 0:0)
Anaheim Ducks
Neděle 17.02.2013, 02:00 • Bridgestone Arena • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:02:04)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Je to tak! COREY PERRY překonává Rinneho v brance Nashvillu a hosté si odváží další cenné vítězství. Asistence: bez asistence.

A minul! Anaheim může v dalším nájezdu rozhodnout o vítězství!

První série nájezdů skončila, Gabriel Bourque (NSH) začíná další sérii nájezdů.

Craig Smith (NSH) již Fastha překonává a srovnává stav v samostatných nájezdech.

Andrew Cogliano (ANA) také nevyzrál na Rinneho.

59:32
    V samém závěru třetí třetiny je potrestána lavička Anaheimu, která špatně střídá a na ledě je příliš mnoho hráčů. Trest si jde odpykat Bobby Ryan.

42:00

40:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 2. třetina:

Anaheim: 9

40:00

40:00
    A ještě na konci druhé třetiny dostává dvouminutový trest hostující Saku Koivu za hákování.

36:08
    Je vyrovnáno, druhou branku Anaheimu dává PATRICK MAROON. Asistence: Kyle Palmieri, Francois Beauchemin.

29:31
    Nashville právě vstřelil branku!
    No vida a poté, co domácí přečkali své dvojnásobné oslabení, dává SHEA WEBER střelou zápěstím vedoucí branku domácího týmu! Asistence: Roman Josi, Sergej Kosticyn.

29:01
    Domácí v plném počtu, Nashville přečkal dlouhé oslabení třech proti pěti!

28:55
    Domácí jsou již ve čtyřech, vyloučený Bourque se již vrací z trestné lavice.

27:01
    A pozor, dalším vyloučeným hráčem Nashvillu je Hal Gill za zdržování hry - vyhození puku mimo hřiště, hosté budou hrát dlouhou přesilovou hru pět na tři!

26:55
    Pekka Rinne (NSH) dostává dvě minuty za zdržování hry, trest si jde odsedět Gabriel Bourque.

19:55
    A ještě se v první třetině vylučuje, na trestnou lavici odchází Corey Perry (ANA) za držení.

17:25
    MAT BELESKEY vyrovnává stav utkání. Asistence: Corey Perry, Bryan Allen.

16:30

14:30
    Znovu se vylučuje, na trestnou lavici odchází opět Sheldon Souray (ANA) a opět za vysokou hůl.

13:31
    Pár vteřin po konci přesilové hry se nakonec přece jenom domácí prosazují, DADVI LEGWAND překonává střelou příklepem Fastha a Nashville jde do vedení. Asisence: Jonathon Blum, Colin Wilson.

13:17

11:17
    Prvním vyloučeným hráčem utkání je hostující Sheldon Souray za vysokou hůl.

00:01

Nashville Predators: Rinne (Mason) - Hannan, Weber, Josi, Klein, Blum, Ellis - Bourque, Fisher, Kosticyn - Wilson, Legwand, Erat - Halischuk, Spaling, Smith - Clune, Gaustad, Yip

Anaheim Ducks: Fasth (Deslauriers) - Souray, Beauchemin, Sbisa, Lydman, Allen, Lovejoy - Beleskey, Getzlaf, Perry - Ryan, Holland, Selänne - Cogliano, S. Koivu, Winnik - Maroon, Bonino, Palmieri

Rozhodčí: Martell, Sutherland - Grandt, Kovachik.

V utkání zkrácené základní části NHL, z něhož vám přinášíme změny stavu, proti sobě nastoupí Nashville Predators a Anaheim Ducks.

Nashville je v aktuálním pořadí Centrální divize na druhém místě, když ve čtrnácti odehraných utkáních Predators sedmkrát vyhráli a čtyřikrát prohráli v prodloužení. Třikrát odešli z ledu poraženi bez bodu a celkem tak nasbírali osmnáct bodů. Na první místo Chicaga ztrácejí sedm bodů.

Ducks jsou na tom v rámci pořadí Pacifické divize o příčku lépe, když ze třinácti odehraných utkání desetkrát vyhráli a jednou prohráli v prodloužení. Dvakrát odešli z ledu bez bodu a s touto bilancí vedou pořadí Pacifické divize. Na prvním místě mají náskok čtyř bodů před druhým San Jose.

Češi na ledě
    Za Nashville pravidelně nastupuje útočník Martin ERAT.
    Za Anaheim Ducks nenastupuje žádný český legionář.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 14. Legwand (Blum, Wilson), 30. Weber (Josi, Kosticy) - 18. Beleskey (Perry, Allen), 37. Maroon (Palmieri, Beauchemin), 65. Perry

Rozhodčí: Martell, Sutherland - Grandt, Kovachik

Diváci: 17322