Patriot Budapešť – HK MVD 1:5 (kon.) | K. Vary – Atlant 1:2 (kon.)
Patriot Budapešť
1:5 (0:3, 1:1, 0:1)
HK MVD Balašicha
Neděle 17.02.2013, 15:30 • Jegpalota Icecenter Budapešť, Maďarsko. Kapacita: 2200 míst. • MHL

Patriot prohrává další zápas. Tentokrát poměrem 1:5. Zítra se uskuteční odveta proti stejnému soupeři. Začátek je v 18:00. (17:37:41)

MVD právě vstřelilo branku!

Mezírku mezi Borarošovým pravým ramenem a horní tyčkou našel IVAN IGUMNOV a zvyšuje na rozdíl 4 branek. Asistence Matvějev, Golděnkov.

51:03
    Další vynikající zákrok domácího golmana a opět v akci jeho lapačka

50:25
    Hardi (PAT) se snaží napadat rozehrávku hostů, ale je osamocen.

48:59
    Dva bravurní zákroky Boraroše. Nejprve pravým betonem jednu střelu vyrazil a dorážku si pohlídal svou lapačkou

45:18
    Vše přerušil až zákrok Boraroše po akci Karpuškina (MVD)

44:08
    Úvod třetí části se hraje ve vysokém tempu, ale nyní nejsou k vidění žádné pokusy o ohrožení branek

43:05

41:58
    Balašicha pálí jednu ránu za druhou, ale Bobaroš svou svatyni zamkl, doufejme, že na dlouhou dobu

41:05
    Vyloučen Piačka (PAT) - 2 min krosček

40:01

Ani zlepšený výkon domácích ve druhé třetině nevedl k přiblížení se soupeři na dostřel ve skóre.

40:00

39:42
    Před koncem třetiny se znovu připomněl Božík (PAT), ale jeho střelo kryje hostující golman

37:51
    Daniška (PAT) nádrehnnou střelou od modré trefil pouze pravou tyč

36:16
    Domácí kapitán Nedvěd byl natlačen na Borarošovu branku a dokázal jí i převrátit, hra je přerušena

35:20
    Hraje se dlouho dobu bez přerušení a bez vzrušujících okamžiků

33:38
    Patriot se snaží o postupné útoky, ale ty jsou často ukončeny nepřesnými přihrávkami

31:54
    Nyní Boraroš inkasoval tvrdou střelu do masky, ale je v pořádku a hra může pokračovat

31:36
    Zcela osamocený Djačenko (MVD) tečoval těsně před Borarošem nahozený kotouč, ale domácí golman si s tímto pokusem poradil

30:00
    Střela vyražená Borarošem končí v ochranné síti

28:58
    Patriot právě vstřelil branku!

Branka je nakonec uznána a jejím autorem je MICHAL GLEMBA. Asistence Kalináč, Berlov

28:58
    Branku vstřelil i Patriot, ale její pravost bude posuzovat až video rozhodčí

28:06

A paradox je na světě. Z ojedinělé akce se prasdili hosté, konkrétně VLADIMIR DJAČENKO. Asistence Markovin, Šipov

28:00
    Probudili se i domácí fandové a znovu halou duní bubny

27:25
    Domácí stupňují tempo. Teď se dosatl se střele Božík, ale ani on nedokázal přelstít ruského golmana

26:42
    Pěkná střela Martina Kalináče, se kterou měl Botsarov plné ruce práce

25:33
    Ukázkový zákrok Boraroše do lapačky po střele Uvarova (MVD)

21:44
    První zákrok druhé části si připisuje Boraroš (PAT)

21:08
    Začátek druhé části se odehrává především ve středním pásmu

20:01

V první polovině úvodní třetiny se domácím vůbec nic nedařilo a inkasovali tři branky. Zlepšení nastalo až ve druhé půli třetiny, ale ke gólovému vyjádření však nevedlo

14:30
    Ale v té se málem z úniku prosadil hostující Djačenko (MVD)

10:38
    Aktivní Božík (PAT) střílel na zadní tyč a mnoho nechybělo, aby puk skončil za zády Botsarova

09:09
    Konečně zajímavá příležitost na straně Patriotu, ale akce nakonec končí pouze posunutou brankou hostů

07:44
    Oddechový čas pro domácí.

07:44

Tak to je nepříjemné. Další branku po úniku dva na jednoho střílí ALEXEJ BAZANOV. Asistence Bojtsuk, Korjagin

07:26
    MVD má v těchto fázích jednoznačnou převahu a na Boraroše pálí jednu ránu za druhou

06:21

A je tu další puk za zády Boraroše. Tentokrát se po samostatném úniku a kličce do forhedu prosadil Ilja ŠIPOV. Asistence Akišin, Botsarov

06:10
    Domácí se stěhují do útočného pásma po zakázaném uvolnění

05:18

Šťastný gól si připisují hosté. Úspěšným střelcem se stal DMITRIJ UVAROV. Asistence Bazanov, Bojtsuk

04:51
    Pohlední akce domácích, ze které byl závar před brankou MVD, ale nakonec vše vyřešil golman Botšarov