Pardubice – Opava 1:2 (kon.) | Bohem. Pr. – Varnsdorf 0:0 (kon.) | Sokolov – Vlašim 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Čáslav 2:1 (kon.) | Most – Žižkov 2:0 (kon.) | HFK Olomouc – Táborsko 2:0 (kon.)
Zlín – Znojmo 3:1 (kon.)
Bohemians Praha
0:0 (0:0)
FK Varnsdorf
Sobota 16.03.2013, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Utkání skončilo zřejmě zaslouženou dělbou bodů. Domácí sice měli lehce navrh, ale v koncovce byli dosti bezradní. Naopak Varnsdorf spoléhal na rychlé brejky, do kterých se sice dostal, ale proměnit v branku je nedokázal. (12:14:24)

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu.

89
    Sledujeme závěrečný tlak Bohemky, která by doma ráda urvala tři body.

86
    Varnsdorf dnes naposledy vystřídal. Ze hry odstoupil Martan a na jeho místo přichází Mach.

84
    Z brejku nyní mohli udeřit hosté, ale na brankové čáře zachrańoval jeden z domácích obránců.

84
    Další střídání domácích, na hrací plochu nastupuje Hájek, který nahradil Pilíka.

80
    Domácí poprvé střídají, ze hřiště odchází Kuzmanovič a nahrazuje ho již zmiňovaný Šenkeřik.

74
    Varnsdorfu se podařilo otupit domácí tlak a hra se začíná vyrovnávat.

72
    Dnešní utkání sleduje 425 diváků.

70
    Varnsdorf podruhé vystřídal, hřiště opustil Volf a nahradil ho Hikspoors.

67
    Tomáš Fabián obdržel žlutý kartonek.

63
    Domáci jsou v tlaku a vypadá to, že gól je jen otázkou času.

59
    A další šance. Kuzmanovič, ale nezamířil přesně.

58
    Obrovská šance domácích. Smola, ale netrefil odkrytou bránu.

56
    Z následného přímého kopu si úspěšný zákrok připsal Štěpanovský.

55
    Za faul před vápnem dostává kartu domácí Laštovka

54
    Další centr do vápna Bohemians, hosté začínají vystrkovat růžky.

52
    Ojedinělý závar před Štěpanovským končí nakonec odkopem od branky.

50
    Druhý poločas se zatim odehrává v podobném duchu jako ten první. Bohemians tlačí, ale většina akcí končí u vápna hostů.

46

Hosté vystřídali, ze hry odstoupil Daníček a nahradil ho Breite.

Zatím sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém mají lehce navrh domácí. Hosté toho za první poločas moc nepředvedli a mohou být rádi, že stav zůstal bezbrankový. Uvidíme co nám přinese druhý poločas. Domácím by s koncovkou mohl pomoci bývalý ligový hráč Zdeněk Šenkeřík, který se o půli důkladně rozcvičuje.

Druhý poločas začne přibližně v 11:25.

42
    Domácí teď v posledních minutách tlačí na pilu.

39
    Bohata byl teď ve vyložené šanci, naneštěstí pro něj, ale hlavičkou minul. Zatim asi největší šance zápasu.

37
    Hosté se prozatím ubránili.

36
    Přímý kop pro Bohemians po faulu na aktivního Očovana.

31
    V nadějné pozici se teď octil Smola, jeho střela však byla zablokována.

27
    Rudnytskyy se dostal do zakončení, ale měl to těžké a podle toho to také dopadlo.

25
    Do dobrého náběhu se dostal Očovan, ale vše skončilo jen rohovým kopem, který hosté odvrátili.

22
    Ve hře se objevuje mnoho nepřesností na obou stranách.

17
    Rakovan zahrával přímý kop, ale nastřelil prvního bránícího hráče.

15
    Zatím jsme svědky vyrovnaného utkání, ve kterém mají malinko navrh domácí.

9
    Do dobré přiležitosti se dostal Kuzmanovič, ale nastřelil jen golmana.

7
    Bohemians se ubránili a hra se pomalu stěhuje na polovinu hostů.

6
    Roh pro Varnsdorf.

3
    Domácí se zatim dostali do dvou náznaků šancí, vše ale s přehledem vyřešila hostující obrana.

1

-1
    Obě mužstva právě nastupují na hrací plochu. Domácí v tradiční zelenobílé kombinaci, hosté ve žlutomodré.

-7
    Dobré dopoledne z prosluněného Střížkova. Stadion se nám tu pomalu zaplňuje a za několik málo minut začne samotné utkání.

Bohemians Praha: Štěpanovský, Penc, Očovan, Bohata, Laštovka, Rakovan, Smola, Demeter, Grznár (K), Pilík, Kuzmanovič

FK Varnsdorf: Porcal, Zieris (K), Soběslav, Cana, Martan, Volf, Daníček, Fabián, Tvaroha, Rudnytskyy, Schubert

Rozhodčí: Ochotnický - Gallo, Plesar.

Své utkání v minulém kole neodehral ani Varnsdorf, důvodem byl rovněž nezpůsobilý terén. Narozdíl od Bohemky však utkání nebylo ani rozehráno, a tak severočeši mohli alespoň pošetřit síly na nadcházející duel.

Celek z pražského Střížkova nastoupil v minulém kole proti Čáslavi. Utkání se ovšem nedohrálo, jelikož kvůli nezpůsobilému terénu bylo zhruba po hodině hry předčasně ukončeno a bude se dohrávat v úterý 19. března.

V 19. kole Fotbalové národní ligy hostí Bohemians Praha severočeský FK Varnsdorf. Domácím s osmnácti body patří v tabulce 12. místo, hosté nasbírali o 11 bodů vice a v tabulce jim patří 5. místo.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.