San Jose – Dallas 4:5 (0:1 po s.n.) | Columbus – Minnesota 0:3 (kon.) | Florida – Ottawa 2:1 (kon.)
Washington – Tampa 4:2 (kon.) | Chicago – Nashville 5:3 (kon.) | Buffalo – New Jersey 3:2 (1:0 po s.n.)
Anaheim – Los Angeles 4:3 (3:1 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Buffalo Sabres
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
New Jersey Devils
Pondělí 08.04.2013, 01:30 • HSBC Arena Buffalo • NHL

Ode mne je to vše, loučím se s vámi a přeji vám příjemný zbytek noci. (04:21:24)

1) Miller
    2) Kaleta
    3) Ott (všichni Buffalo Sabres)

Zápas je u konce. Domácí v něm ani jednou neprohrávali, nakonec tak vítězí po samostatných nájezdech. V nich se jako jediný trefil Gerbe.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Buffalo Sabres. Branku vstřelil NATHAN GERBE.

Hostující Zajac nedává, domácí vítězí.

Ott nedává, Brodeur proti němu vystartoval a puk mu vypíchl. Poslední nájezd rozhodne.

Eliáš si na Millerovi vylámal zuby – 1:0.

Gerbe posílá domácí do vedení, prostřelil Brodeura švihem – 1:0!

Za hosty se rozjel Sullivan, bekhendem se ale neprosadil – 0:0.

První jel domácí Ennis, branku však minul. Brodeur nemusel zasahovat.

Samostatné nájezdy začínají.

Střely na bránu v prodloužení: 3 – 2 (celkově: 26 – 39).

Ani prodloužení branku nepřineslo, rozhodnout budou muset samostatné nájezdy. Více šancí v prodloužení měli domácí Šavle.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:27
    Rána Sekery od modré ztečována mimo.

63:51
    Stafford se v přečíslení dva na jednoho rozhodl pro střelu, kterou Brodeur kryje. Kdyby zkusil přihrát, mohlo být všechno jinak.

62:51
    Další rána domácích, ani Erhof z levého křídla na Brodeura nevyzrál.

62:14
    Na druhé straně se Millera snažil překonat Clarkson, z pravého křídla ale neuspěl.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 5. Kaleta (Hecht), 34. Ott (Hodgson, Gerbe), rozh. náj. Gerbe – 19. Sulivan (Bernier), 46. Fayne (Zubrus)

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Ehrhoff, Myers, Weber, Sekera, Pysyk, Pardy – Gerbe, Hodgson, Ott – Stafford, Ennis, Foligno – Flynn, Porter, Adam – Kaleta, Hecht, Scott.
    New Jersey Devils: Brodeur (Hedberg) – Larsson, Salvador, Židlický, Greene, Fayne, Volčenkov – Eliáš, Loktionov, Sullivan – Zubrus, Zajac, Clarkson – Ponikarovskij, Henrique, D'Agostini – Carter, Gionta, Bernier.