Inter – Parma 1:0 (kon.) | Neapol – Cagliari 3:2 (kon.) | Siena – Chievo 0:1 (kon.)
Catania – Palermo 1:1 (kon.) | AS Řím – Pescara 1:1 (kon.) | Bologna – Sampdoria 1:1 (kon.)
Fiorentina – Turín 4:3 (kon.) | Juventus – AC Milán 1:0 (kon.)
SSC Neapol
3:2 (0:1)
Cagliari Calcio
Neděle 21.04.2013, 15:00 • Stadio San Paolo, Neapol • Italská Serie A

Druhý poločas byl velmi zajímavý, když Neapol dokázala prvně otočit nepříznivý výsledek a vedla 2:1. Hosté ale své zbraně nesložili a dokázali vyrovnat, když už se ale zdálo, že dnešní utkání skončí remízou, tak se ve čtvrté minutě nastavení trefil Insigne a rozhodl o vítězství Neapole.

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný zbytek nedělního dne. (17:02:02)

90+6
    Žlutou kartu obdržel Behrami a Ekdal.

90+5
    Hosté se dlouhým nákopem dostávají před branku Neapole.

90+4
    Neapol právě vstřelila branku!
    Neapol se dostává v poslední minutě nastaveného času do vedení, když se před velkým vápnem uvolnil LORENZO INSIGNE a krásnou technickou střelou poslal míč do pravého horního rohu.

90+3
    Neapol zahrávala rohový kop, který hlavou vedle branky zakončil Cavani.

90+2
    Pandev si ve vápně pomohl faulem, takže hosté budou rozehrávat.

90+1
    Nad rámec zápasu budou nastaveny 4 minuty.

90
    Cavani nedokázal zpracovat přihrávku, která na něj směřovala do vápna a míč se tak dostal do zámezí.

89
    Neapol kombinuje na útočné polovině.

87
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Zuňiga, přichází Calaio.

86
    Ibarbo centroval u levé strany do vápna Neapole, kde se k míči dostali domácí obránci a uklidnili hru.

85
    Z velkého vápna střílel Sau, ale svým pokusem trefil jen bránícího hráče.

84
    Cagliari zatlačilo Neapol před jejich branku.

82
    Po rychlém protiútoku se dostal ke střele Cavani, ale jeho pokus trefil jen bránícího hráče.

81
    Na druhé straně zahrávali hosté přímý kop, který střelou do zdi zakončoval Sau.

80
    Po rohovém kopu se Neapol do žádné šance nedostala.

79
    Hamšík se dostal do zakončení hlavou, ale jeho pokus byl hostující obranou sražen na rohový kop.