3:2 (2:1)
FC Spartak Trnava
sk Neděle 21.04.2013, 19:00 • FK Senica • Niké liga

My Vám ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na Vás aj nabudúce. Lúči sa Peter Marienka. (20:49:54)

V tejto chvíli hlavný rozhodca zápas končí! Senica napokon víťazí 3:2. V 51. minúte dostal Mráz červenú kartu, Senica teda hrala v oslabení takmer celý druhý polčas. V 60. minúte Vyskočil vyrovnal, no potom sa domáci podujali na útok, po ktorom sa tešil Kalabiška, ktorého gól bol napokon rozhodujúci.

90+2
    Taktické striedanie v závere, v hre končí Jirásek, stretnutie dohrá Blackburn.

90+2
    V pokutovom území je už aj brankár Rusov, hostia však túto situáciu nevyužili a loptu poslali vysoko nad.

90+2
    Schranz sa dostal vo veľkom vápne k zakončeniu, strela bol zblokovaná na roh.

90+1
    Senica znovu odkopáva, Trnava ide do útoku so všetkými zbraňami.

90+1
    Krajčík si pomáha malou domov, Švenger odkopáva.

90
    Rozhodca nadstavuje ešte 2 minúty.

90
    Senica drží loptu ďaleko od svojej svätyne.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času, pri lopte Senica, konkrétne Švenger.

89
    Pavlík vidí žltú kartu za faul pri stredovej čiare.

88
    Kalabiška prihrával na Pirosku, ten už bol na kolenách a nedokázal zakončiť.

87
    Oba celky striedajú, za Trnavu prichádza Pavelka a končí Kaščák, v domácich radách nahradí Križko Štepanovského.

85
    Senica dala gól!
    Aké je to jednoduché! Kóňa nakopol loptu na Pirosku, ktorý bol síce clonený Čarnotom, no prihrať na nabiehajúceho JANA KALABIŠKU sa mu i tak podarilo. Kalabiška ľavačkou zakončil presne do siete, domáci sa radujú a strieľajú gól i v početnej nevýhode!

84
    Ciprys poriadne obkopal Kóňu, rozhodca najprv citlivo nechal výhodu, ale po chvíli už zapískal, bolo toho moc.

83
    Štepanovský v šanci, zastavil ho gólman. Seničania vrátili hru späť pred brankára, ale Rusov si situáciu postrážil.