Ostrava – Dukla Praha 2:2 (kon.) | Jihlava – Slovácko 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Jablonec 1:1 (kon.)
Slavia – Č. Budějovice 3:0 (kon.) | Olomouc – Plzeň 0:1 (kon.) | Brno – Sparta 3:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (1:1)
1.FC Slovácko
Středa 22.05.2013, 18:00Gambrinus liga

Ve druhém poločase branka nepadla, a tak platí výsledek z prvního poločasu 1:1. Oba celky si tak do tabulky připsaly po bodu. Pro domácí je to již 15. remíza. (19:51:00)

90
    Druhý poločas bude o minutu delší.

89
    Hřiště opustil Marek Jungr, místo něj si zahraje Tomáš Kučera.

88
    Volešák mohl jít sám na brankáře, ale Blažek včas vyběhl.

86
    Jiří Valenta dohrál, místo něj si zahraje Michal Trávník.

84
    Volešák mohl hosty poslat do vedení, balón mu ve vápně sklepl Došek, jeho střela šla však nad branku.

83
    Tomáš Josl dnes dohrál, místo něj si zahraje Peter Čvirik.

83
    Vlastimil Daníček vidí žlutou kartu za faul na Radu.

81
    Kliment se ve vápně uvolnil, ale jeho střela šla vysoko nad.

80
    Hosté se po delší době dostali do hry, nepřesná však byla přihrávka na Kuncla.

76
    Hřiště opustil Milan Kerbr, místo něj si zahraje Jiří Skalák.

75
    Domácí zahrávali nepřímý volný kop po vysoké noze do obličeje Šourka, o technickou parádu se pokusil Kliment, ale nepodařilo se.

73
    Markovu přihrávku vápnem pouštěl Šimonek Vaculíkovi, obrana hostí byla pozorná.

Dnešní utkání sleduje 3056 diváků.

71
    Kolouškův roh odvrací hosté do bezpečí.

69
    Domácí se radovali z druhé branky, ale gól nemohl platit neb Jungr, který dorážel přihrávku Vaculíka, stál v ofsajdu.