Wacker – Sturm Graz 2:2 (kon.)
FC Wacker Innsbruck
2:2 (0:0)
SK Sturm Graz
Neděle 21.07.2013, 16:30 • Tivoli Stadion Tirol (Innsbruck) • Rakouská Bundesliga

83
    A vzápětí je tu další změna a ta je již úplně poslední v dnešním zápase. Florian Kainz přepustil místo Daniel Beichlerovi.

82
    Offenbacher nahrazuje v hostujícím dresu Hölzla.

78
    Úplně poslední střídání na domácí straně. Odešel Wernitznig a místo něj přišel Alexander Hauser.

66
    V 66. minutě došlo na druhé střídání domácího týmu. Odešel Schuetz a místo něj hraje Vuleta.

43
    Střídáním se pokusí hru oživit také domácí trenér. Zápas skončil pro Miroslava Miloševiče, kterého nahradil Andreas Kuen.

39
    Ještě v prvním poločase dochází ke střídání na straně Sturmu. Utkání skončilo pro Mara Djuricina, místo něj se na trávník dostal Imre Szabics.