Mechelen – Lierse 0:0 (kon.) | Gent – Mons 1:0 (kon.) | Lokeren – Oostende 1:0 (kon.)
Cercle Bruggy – Leuven 1:1 (kon.)
KAA Gent
1:0 (1:0)
RAEC Mons
Sobota 31.08.2013, 20:00 • GHELAMCO-arena • Belgická Jupiler Pro League

Hru druhého poločasu výrazně ovlivnila druhá žlutíá karta pro Grégory Lorenziho, Domácí mohli hrát více než 30 minut přesilovku, ale během ní spíše hrozili hosté, Domácí spíše podnikali rychlé protiútoky, ale ty nezakončovali s lehkostí, ajk by si elitní útočníci představovali. Brankář Werner držel akcie Monsu nad vodou, ale hostům postupně docházeli síly, na což domácí reagovali tím, že rychlé brejky změnili v postupné protiútoky, na konci utkání už to vypadlo, že jsou z výsledkem 1:0 spokojeni.
    To je pro dnešek z tohoto střetnutí vše. U příští textové průběhu zápasu někdy nashledanou. (21:59:00)

90+4
    Rychlý brejk měl na starosti El Ghanassy, z leva nahrál na střed Privatovi, který ideálně netrefil míč.

90+4
    Šance hostů na vyrovnání, možná jejich poslední roh.

90+2
    Vandeputte si u levého rohového praporku vykoledoval faul, když se snažil obejít Diandyho.

El Ghanassy na levé starně dostl trochu prostoru, došel do vápna, kde vystřelil, Werner vyráží na roh.

90
    Nad rámec základní hrací doby budou nastaveny 4 minuty.

88
    Otočený aut, měli vhazovat hsoté, ale hlavní sudí opravil verdikt svého asistenta. Enzo Scifo jen kroutí nevěřícně hlavou.

87
    El Ghanassy dostal pas do prostoru z aobranu na levém rohu šestnáctky zkoušel vyběhnuvšího Wernera přelobovat, ale s ním to vzal i s brankou.

86
    Po rohu hostů se k míči dostal na opačné straně Beleck, ale jeho přihrávka či střela nenšla buď adresáta nebo nebyla razantí natolik, aby s ní měl Boeckx problémy.

85
    Domácí jako by byli s výsledkem spokojeni, 2 přímé volné kopy z oblasti okolo 40 metrů rozehráli nakrátko a spíš směrem dozadu, než dopředu.

82
    A je to tu, Soumahora nahrazuje rodák z Francouzké Guiany Sloan Privat.

Domácí chystají další střídání. Na hřiště by se měl podívat útočník Sloan Privat.

81
    Držení míče za doposud odehrané období: 66% pro Gent, 34% pro Mons.

79
    Domací kombinují na půlící čáře, hosté jsou v deseti zalezlí před velkým vápnem.

76
    V začínající 76. minutě domácí vedou stále 1:0, hosté hrají od 54.minuty v poli o jednoho méně, když byl vyloučen Lorenzi, Domácí zatím svojji převahu nijak nevyjádřili, ani územě.