Šaľa – Prešov 0:0 (16:00) | Bardejov – Trnava B 1:1 (kon.) | Šamorín – Podbrezová 0:1 (kon.)
Dubnica – Pohronie 1:0 (kon.) | R. Sobota – L. Mikuláš 1:0 (kon.) | Michalovce – Senec 2:0 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
0:1 (0:0)
FK Železiarne Podbrezová
sk Sobota 31.08.2013, 16:00 • FC ŠTK 1914 Šamorín - Pomlé • MONACObet liga

V prvom polčase sa bolo načo pozerať, v tom druhom futbal z hracej plochy odišiel do priemeru. Hostia si vypracovali jednu možnosť na zmenu výsledku, čo znamená zisk troch bodov a kontakt s čelom tabuľky. Ďakujem za vaše sledovanie priameho textového prenosu a pri ďalších do čitania priatelia. (17:51:18)

90+
    Pravdepodobne posledný pokus na vyrovnanie sme videli v Šamoríne, mal ho Javorina Miloš, jeho pokus skončil mimo brány.

90
    Dve minúty sa budú hrať v nadstavenom čase.

98
    Do konečného hvizdu rozhodcu Kružliaka zostáva pár minút, a domáci si vypracovali najväčšiu šancu duelu, keď nastrelili pravú tyč brány hostí. Vilkovský bol na dorážku prikrátky.

87
    Vaščák v dnešnom stretnutí skončil, nahradil ho Kochan Matej.

85
    Fulmekov center do "ohňa" nenašiel v päťke spoluhráča a chystá sa ďalšie striedanie, striedať budú hostia.

83
    Striedanie v domácom mužstve odišiel Čemba, nahradilo ho Stevanovič.

80
    Do záverečného hvizdu hlavného rozhodcu zostáva ničo cez desať minút, neviem či sa domáci zmátožia a dokážu z výsledkom niečo urobiť. Hostia aj napriek miernej prevahe sa nikde neponáhľajú, majú zarobené na víťazstvo.

79
    Juraj Pančim má dnes zarobené, na hracej ploche ho nahradil Szoke.

76
    Stojanovič, dnes dohral. Možno aj preto, že ho na hracej ploche nebolo vidieť, nahradil ho Kliment Andrew.

72
    Dvonásobný trest prišiel v podobe Žltej karty pre Penteka aj pre domáce mužstvo. Priamy kop zahrávali hostia, najlepšie sa postavil k lopte MORHÁČ STANISLAV, ktorý poslal loptu do ľavej strany brány, Pentek zostal iba štatistom.

71
    Pentek vybehol za hranicu pokutového územia, fauloval Tubonemiho, ktorý zostal ležať na trávniku. Pentek bol "odmenený" Žltou kartou.

67
    Fanúšikovia sú nespokojní, aj napriek povzbudzovaniu domáceho mužstva, nie sú z hrou svojich spokojní. Nie je to očakavaný futbal.

64
    Ešte nám zostáva dostatok času nato, aby sme v Šamoríne videli gól. Hostia, zdá sa hrajú na nula-nula, ale to môžu domáci potrestať. Trest ktorý by potom bolel hostí dvojnásobne. Hrá sa medzi šestnástkami, bez šanci no jednoducho bieda.

63
    Pre Michala Pančíka dnešný duel skončil, na trávniku ho nahradil Havrilko Milan.

60
    Po hodine hry možno skonštatovať, že futbal ktorý sa hral v prvom polčase sa v tom druhom ani náhodou nepriblížil. Žiaľ, futbal ten pravý orechový zostal naškodu veci v kabíne.

58
    Fulmekov dobrý futbalový zákrok, vyzval fanúšikov k verbálnemu povzbudeniu a pokriku Érno Fulmek...

56
    Priamy kop hostí sa hotovali kopnúť Podio a Pančík Michal, nakoniec to bol prvo menovaný, ktorý poslal loptu len pár centimetrov od pravej tyče Pentekovej brány.

54
    Počasie na futbal akurátne, je pod mrakom, slabučký vietor ustal, niet prekážok na dobrý futbal, ktorý sme videli v podaní hostí v prvom polčase.