Manchester City – Hull City 2:0 (kon.) | Cardiff – Everton 0:0 (kon.) | Newcastle – Fulham 1:0 (kon.)
Norwich – Southampton 1:0 (kon.) | West Ham – Stoke 0:1 (kon.) | Crystal Palace – Sunderland 3:1 (kon.)
Norwich City
1:0 (0:0)
Southampton FC
Sobota 31.08.2013, 16:00 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League

Je tu konec, Norwich City poráží Southampton 1:0. O výhře domácího týmu rozhodl v 68. minutě svou ranou Nathan Redmond. Zápas byl vyrovnaný, oba soupeři se střídali jak ve vytváření útočných akcí, tak v taktizování daných časových etap v utkání. Vítězně vychází domácí tým.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (17:54:31)

90+4
    Dnešní duel navštívilo 26 819 diváků.

90+3
    Domácí útočník padá v pokutovém území, sudí Webb ale penaltu pískat nebude. Tento zákrok Fonteho by si ji však zasloužil.

86
    Domácí si hlídají závěr zápasu, navíc s vynikajícími fanoušky v zády. Southampton neví jak...

84
    Norwich šetří čas na útočné půli, zatím kráčí jistě k vítězství.

82
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

80
    Nebezpečná akce Southamptonu, Ruddy ale sklízí za svůj zákrok potlesk tribun.

79
    Ještě jedno střídání, odejde Johan Elmander a místo něj si zahraje Jonathan Howson

77
    Odejde Johan Elmander a místo něj si zahraje Jonathan Howson.

75
    Domácí operují na útočné půli, Norwich ale postrádá nápaditost a kreativitu.

73
    Osvaldo jen v ofsajdu.

72
    Odejde Morgan Schneiderlin, příjde Steven Davis.

71
    Southampton stále věří rozvážné kombinaci, ta dnes ale zatím tolik šancí nepřinesla. Co přinese posledních dvacet minut?

68
    Norwich právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení! NATHAN REDMOND vypálil tvrdou přízemní ránu k levé tyči a i díky tomu, že míč před gólmanem skočil, končí v síti!