Č. Budějovice – Jihlava 1:4 (kon.) | Slavia – Liberec 3:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:4 (1:3)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 31.08.2013, 11:00 • SCM Mladé • Celostátní liga staršího dorostu

Jihlava U19 si dnes připisuje druhé vítězství v sezoně, když porazila tým Dynama U19. Budějovice doplatily na nedůslednost v obraně, která předcházela většině nebezpečných situací Jihlavy. Hosté dokázali vedení postupně navyšovat a nakonec je z toho výhra 4:1. Dnes jsme mohli vidět vyrovnané utkání, kde rozhodly již zmíněné chyby v domácí obraně a jistá hra hostujícího týmu, který bez větších problémů zvládl i hru bez vyloučeného Ujčíka a získává tři body. S tím se s Vámi loučím z jihu Čech, děkuji za pozornost a zase někdy u kopané nashledanou. (13:01:53)

90+3
    Z dálky vystřelil Horák. Jícha chytá.

90+2
    Na dlouhý míč si naskakoval Martin Held ale těsně na něj nedosáhl.

90+1
    Budějovice rozehrávají až od brankáře Pavelce. Akce se tříští díky několika soubojům u postranní čáry.

90
    Held hlavičkoval slabě do rukou brankáře Jíchy. Zápas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Jedna z posledních akcí zápasu. Rohový kop pro Dynamo.

89
    Budějovice nyní Jihlavu tlačí. Převaha jednoho muže v poli je znát, hosté ale srdnatě brání.

88
    Domácí Bálek nyní nacentroval na Jakuba Helda. Ten míč ale nezpracoval, díky obětavému zákroku jednoho z obránců.

87
    Jihlava opět střídá. Veselského střídá Marek Šerý a zahraje si posledních pár minut.

86
    O střelu se pokoušel Maruš. Jeho pokus je zablokován.

85
    Tempo hry opadlo. Jihlava kontroluje hru.

83
    Autor dvou branek, Štěpán Maruš, dostává žlutou kartu.

83
    Velká šance Jihlavy! Při protiútoku výborně v běhu zpracoval míč Maruš a postupoval sám na branku Budějovic. Pavelec jeho střelu výborným reflexem kryje.

82
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Duba, přichází Rychetník.

80
    Po faulu na hranici šestnáctky se k míči postavil Hála. Mířil však vysoko nad zeď i nad branku.

80
    Jihlava se snaží zodpovědně bránit a vyráží do protiútoků. Bylo by velkým překvapením, kdyby dnešní utkání již nedotáhla do vítězného konce.

79
    Souboj dvou čtrnáctek vyhrál Held. Jančíka skluzem obral o míč.

78
    Ke střele se nyní dostal domácí kapitán Held. Prudká přízemní střela šla o metr vedle branky.