Manchester City – Hull City 2:0 (kon.) | Cardiff – Everton 0:0 (kon.) | Newcastle – Fulham 1:0 (kon.)
Norwich – Southampton 1:0 (kon.) | West Ham – Stoke 0:1 (kon.) | Crystal Palace – Sunderland 3:1 (kon.)
Manchester City
2:0 (0:0)
Hull City AFC
Sobota 31.08.2013, 13:45 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League

S konstatováním, že Manchester City porazil Hull City na Etihad Stadium v úvodním zápase 3. kola Barclays Premier League se s Vámi pro dnešek loučí komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou. (15:40:38)

Manchester City potvrdil roli favorita. Manuel Pellegrini sáhl před výkopem druhého poločasu ke střídání, když místo Džeka vyslal na hřiště Alvara Negreda. Letní posila se prosadila přesnou hlavičkou v 65. minutě a poslala City za ziskem tří bodů, které v závěru zápasu zpečetil krásným volným přímým kopem Yaya Toure. Hull City si vytvořil šance v prvním poločase, skórovat se mu ale nepodařilo. Velmi aktivní byl na straně hostů Aluko, který zápas nakonec kvůli zranění nedohrál. Konečný výsledek: Manchester 2 Hull City 0.

90+3
    City rozehrálo rohový kop, po němž se žádný z domácích hráčů do zakončení nedostal.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Manchester City právě vstřelil branku!
    YAYA TOURE zvyšuje na 2:0 nádherným volným přímým kopem!! Záložník Pobřeží slonoviny zamířil přesně do levého horního rohu a míč se ještě odrazil od břevna.

89
    Exekuce volného přímého kopu se oddaluje...

87
    Tigers poslali před bránu City další nebezpečný centr, který Hart opět musel vyboxovat.

87
    DRŽENÍ MÍČE: Manchester City 59% Hull City 41%

86
    Hull rozehrál rohový kop, po jehož exekuci bránu City neohrozil.

85
    Hull City se málem dostal do obrovské šance, Aleksandar Kolarov ale přispěchal s úspěšným a velmi dobrým skluzem.

84
    Fernandinho se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti, jeho pokus byl ale nepřesný. McGregor mohl zůstat v klidu.

84
    Hull daroval City autové vhazování.

83
    Tigers rozehráli standardní situaci a Hart musel z brány, aby nebezpečný centr vyboxoval.

82
    Jesus Navas se dopustil faulu.

81
    Manchester City rozehrál rohový kop, na který si na zadní tyči naběhl Lescott. Jeho následná hlavička ale byla hodně nepřesná.

80
    Střídající Guinn se dostal v šestnáctce ke střele, se kterou si Hart poradil.

79
    Další nepřesnost, tentokrát na straně City.

78
    Útok Hullu zhatila další nepřesná kolmá přihrávka a Hart odkopl míč do bezpečí.

Tomáš Reiner

Branky: 65. Negredo (Zabaleta), 90. Touré

Karty:   23. Fernandinho (MAC), 60. Nastasić (MAC) – 22. Figueroa (HLL), 63. Koren (HLL)

Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:4.
    Manchester City: Hart – Zabaleta, Lescott, Kolarov, Nastasić – Navas, Silva (66. Nasri), Fernandinho, Touré – Džeko (46. Negredo), Agüero (76. Milner)
    Hull City AFC: McGregor – Chester, Davies, Figueroa, Koren – Huddlestone, Livermore, Elmohamady, Brady – Aluko (70. Quinn), Graham

Rozhodčí: Phil Dowd. Asistenti: D. Cann, P. Kirkup. Čtvrtý rozhodčí: M. Atkinson