Manchester City – Hull City 2:0 (kon.) | Cardiff – Everton 0:0 (kon.) | Newcastle – Fulham 1:0 (kon.)
Norwich – Southampton 1:0 (kon.) | West Ham – Stoke 0:1 (kon.) | Crystal Palace – Sunderland 3:1 (kon.)
Cardiff City FC
0:0 (0:0)
Everton FC
Sobota 31.08.2013, 16:00 • Cardiff City Stadium, Cardiff, Caerdydd • Anglická Premier League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:54:25)

Je dobojováno. Ani jeden tým dnes nedokázal vstřelit gól, to znamená, že si oba týmy připíší do tabulky jeden bod. Lepší byli dnes hosté, kteří ale nedokázali své šance využít. Na vyložené gólové šance však bylo dnešní utkání skoupé, i proto je bezbranková remíza naprosto spravedlivá.

90+3
    Domácí se ubránili, utkání za pár okamžiků skončí.

90+3
    Everton kombinuje na polovině Cardiffu.

90+2
    Rozhodčí nastavil tři minuty, do konce zápasu tak zbývá něco málo přes minutu.

90+1
    Rozehrál Baines, míč se posléze dostává k Deulofeuemu, který střílí z pravé strany, Marshall musí zasahovat, míč končí v zámezí, hosté vhazují.

90+1
    Po zásahu Taylora mají hosté k dispozici rohový kop z pravé strany.

90
    Je tu devadesátá minuta, Jagielka zvládl obranný zákrok, hosté jsou i v závěru zápasu lepším týmem, dokáží svou převahu "přetavit" ve vedoucí gól?

89
    Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Gary Medel, přichází Jordon Mutch.

89
    Žlutou kartu dostává domácí Connolly.

88
    Snadný zákrok Marshalla po střele Deulofeua z pravé strany.

87
    Marshall kontroluje dráhu letu míče, mířícího nad bránu Cardiffu, ani tato akce hostů nekončí gólem.

86
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Kevin Mirallas, přichází Gerard Deulofeu.

85
    Spolupráce Barkley – Mirallas nyní skvěle zafungovala, ale druhý jmenovaný udělal ve vápně Cardiffu o kličku navíc a ztratil míč.

84
    Pienaar zachycuje přihrávku na Connollyho, dobrý obraný zákrok.

83
    Fotbalistům Cardiffu často odskakují míče od nohy, domácím chybí více klidu.

82
    Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Bo-Kjung Kim, přichází Nicky Maynard.

82
    Baines střelou ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů řádně protáhl Marshalla, to byla skvělá střela!