Évian TG – Lyon 2:1 (kon.) | PSG – Guingamp 2:0 (kon.) | Bastia – Toulouse 2:1 (kon.)
Lorient – Valenciennes 1:0 (kon.) | Remeš – Nantes 0:0 (kon.) | Rennes – Lille 0:0 (kon.)
Sochaux – Ajaccio 0:0 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
2:1 (2:0)
Olympique Lyon
Sobota 31.08.2013, 14:00 • La Cuvette, Annecy • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ve druhém poločase se Lyon ihned vrhl do útoku a také za vyrovnáním. Ve 49. minutě snížil Ferri, ovšem po řadě dalších šancí se hostům vyrovnat nepodařilo. Stav zápasu 2:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 47%/53%.
    Celkem střel: 13/5.
    Rohové kopy: 3/10.
    Fauly: 9/13.
    Žluté karty: 1/1. (15:52:40)

90+4
    Domácím se otevírají velké možnosti pro protiútoky. Bertoglio se dostával z pravého křídla do zakončení, ale trefuje pouze postranní síť.

90+3
    Escobar si pohrával s obranou soupeře, až jej museli zdvojit a odzbrojit.

90+3
    Ještě ošetření domácího hráče.

90+2
    Navíc si Sabaly vykoledoval na polovině soupeře faul.

90+2
    Hráčům Évianu se daří držet míč dál od vlastní brány.

90+1
    Nepřesný nákop na Lacazetteho. Laquait nespěchá s výkopem.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty nad základní hrací dobu ve druhé půli.

90
    Na začátku 90. minuty se řítil do šance Bertoglio, ale jeho rána těsně mijí pravou tyč Lopesovy svatyně.

89
    Ve velké šanci po odvrácení Lacazetteho centru Benzia, ale prudkou ránou netrefuje Laquaitovu bránu.

88
    Olympique opět v tlaku.

87
    Po špatném vhazování ztrácí opět hosté míč i vybojované místo pro útok.

87
    Střídání v týmu Évian Thonon Gaillard: ze hřiště odchází Fabrice Ehret, přichází Andrés Escobar.

87
    Bahlouli se snažil nacentrovat do vápna, ale Laquait si došel pro míč.

86
    Opět výborný Lacazette zabojoval a získává prostor před vápnem soupeře.

86
    Domácí hráče již chytají křeče a dochází ke kratšímu zdržení.

85
    Ale nyní to přehnali s útokem, ale Lacazette posílá míč hodně ukvapeně do vápna soupeře a hosté jej ztrácí.