Évian TG – Lyon 2:1 (kon.) | PSG – Guingamp 2:0 (kon.) | Bastia – Toulouse 2:1 (kon.)
Lorient – Valenciennes 1:0 (kon.) | Remeš – Nantes 0:0 (kon.) | Rennes – Lille 0:0 (kon.)
Sochaux – Ajaccio 0:0 (kon.)
FC Sochaux
0:0 (0:0)
AC Ajaccio
Sobota 31.08.2013, 20:00 • Stade Auguste-Bonal, Montbéliard • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:57:06)

Dnešní utkání skončilo bezbrankovou remízou a nutno dodat, že ze získaného bodu se více radují svěřenci Ravanelliho. Ajaccio bylo totiž převážnou část zápasu pod mírným tlakem svého soupeře. Domácím se však ani jednu šanci využít nepodařilo a v jejich podání to dnes byl doslova festival "spálených" šancí.

90+4
    Sudí stále nechává hrát a je tu šance hostů, kteří zahrávají rohový kop z pravé strany. Nic se již nestalo, utkání končí.

90+3
    Třetí a poslední nastavená minuta právě začala, domácím "utíká" míč, hosté budou vykopávat.

90+2
    Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Roy Contout, přichází Sanjin Prcić.

90+2
    Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Benoît Pedretti, přichází Ștefan Popescu.

90
    Probíhá devadesátá minuta, publikum ještě žene svůj tým dopředu, ale zároveň nesmí Sochaux zapomínat na defenzivu.

89
    Ve hře obou týmů je již v závěru zápasu hodně nepřesnosti.

88
    Nepřesnost domácích před pokutovým územím soupeře.

86
    Míč má ve své moci Ochoa, který bude vykopávat.

84
    Rohový kop pro Sochaux, Zouma hlavičkuje vedle branky.

83
    Autové vhazování Sochaux na polovině soupeře, z levé strany.

81
    Statistika střel na branku: 5 : 2.

80
    Nepřesná rozehrávka hostů, míč má ve své moci Pouplin, který rozehrává.

78
    Sochaux rozehrává volný kop na polovině soupeře, míč po střele Diase prolétl kolem vzdálenější tyče, Ochoa kontroluje dráhu letu míče.

77
    Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Vincent Nogueira, přichází Rafaël Dias.