Almería – Elche 2:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Levante 1:2 (kon.) | Celta Vigo – Granada 1:1 (kon.)
Valladolid – Getafe 1:0 (kon.) | Osasuna – Villarreal 0:3 (kon.)
Celta de Vigo
1:1 (1:0)
Granada CF
Sobota 31.08.2013, 19:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga

Ve druhém poločase se Granada stále více tlačila za vyrovnáním, až využila jeden brejk, když se Piti trefil přesně k tyči. Závěr zápasu se poté hrál pouze na jednu bránu, ale hosté již neinkasovali. Stav zápasu 1:1. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 63%/37%.
    Celkem střel: 16/3.
    Rohové kopy: 4/5.
    Fauly: 9/6.
    Žluté karty: 1/2. (20:50:56)

90+3
    Do zakončení se dostával Krohn-Dehli, ale trefuje pouze Fernándeze.

90+2
    Domácí ještě vybojovali rohový kop.

90+2
    Centr směřující na Charlese sbírá ze vzduchu hostující gólman.

90+1
    Zámek pokračuje a hlavní sudí nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu ve druhé části zápasu.

90
    Rodríguez se tlačil do zakončení na zadní tyči, ale míč mijí.

90
    Midanda na svém pravém křídle vybojoval rohový kop.

89
    Madinda centroval do vápna, ale hostující obrana stále ze vzduchu bezchybná.

89
    Celta de Vigo nastěhovaná na hranici vápna soupeře, který se již pouze brání.

88
    Velká šance hostujícího Rikiho, kterého nechala domácí obrana trestuhodně nehlídaného, ovšem výborně se k němu vrátil Diakhaté a sebral mu míč z kopačky v poslední chvíli.

87
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Augusto Fernández, přichází Levy Madinda.