Dynamo – Samara 2:0 (kon.) | Volga Novgorod – Kubaň Krasnodar 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Kazaň 1:0 (kon.)
Machačkala – Perm 2:2 (kon.)
FK Krasnodar
1:0 (1:0)
FC Rubin Kazaň
Neděle 29.09.2013, 16:00 • Stadion Kubáň, Krasnodar • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:52:22)

Dnešní zápas přinesl velmi zajímavou podívanou. Hosté byli jasně lepší, své hostitele předčili téměř ve všech statistikách, až na tu hlavní – góly. Tam totiž na straně Rubinu svítí nula, zatímco domácí jeden gól dokázali vstřelit a i když to bylo již ve třetí minutě utkání, nakonec jim právě tato branka zajistila skvělé vítězství. Hosté, kteří odjíždí z Krasnodaru s prázdnou, mohou litovat množství nevyužitých šancí.

90+3
    Do konce zápasu zbývají poslední vteřiny, domácí jsou blízko velmi cenným třem bodům!

90+2
    Jenže v kombinaci Rubinu je již znát velká "křeč".

90+1
    Tři minuty ještě může žít naděje hostů na vyrovnání.

90
    Zvládli to, probíhá devadesátá minuta, hostům zbývají poslední minuty na vyrovnání!

89
    Bleskově rozehraný rohový kop hostů z pravé strany. Domácí se musí bránit.

88
    Míč u Rižikova, to je pro Krasnodar velmi dobrá zpráva.

86
    Domácí nakopávají na Ariho, ten ale neudržel míč v souboji s obránci Rubinu.

85
    Ve vápně netrefil volej Karadeniz, to mohla být velká gólovka!

84
    Gazinskij může ušetřit cenné vteřiny na polovině soupeře, nakonec ale Ari zbytečně fauluje a dostává za tento zákrok žlutou kartu.

83
    Střídání v týmu FC Krasnodar: ze hřiště odchází Wanderson, přichází Ari.

82
    Hosté rozehrávají po faulu Jędrzejczyka z levé strany, z ostrého úhlu, ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů. Natcho však posílý míč přímo do rukavic Filcova.

81
    Jeremenko přenáší na levou stranu, tam je faulován Torbinskij.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, domácí stále urputně brání svůj "hubený" náskok!

79
    Filcov opět pozorný, tentokrát se do míče opřel před pokutovým územím hostující Mouchamecin, skvělý zákrok!

78
    Jeremenko neprostřelil bránící houšť soupeře, ale podruhé již ano, Filcov pozorný a vyráží.