Osasuna – Levante 0:1 (kon.) | Celta Vigo – Elche 0:1 (kon.) | Espanyol – Getafe 0:2 (kon.)
Real Betis – Villarreal 1:0 (kon.)
Espanyol Barcelona
0:2 (0:0)
Getafe CF
Neděle 29.09.2013, 19:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Španělská LaLiga

V Barceloně se dnes zrodil možná překvapivý výsledek, když si Getafe po dvou trefách Colungy odváží všechny body. Hosté o svém vítězství rozhodli až ve druhém poločase, kdy se na hřiště dostal Serabia, který obě branky pro svého spoluhráče vymyslel. Espanyol dnes podal hodně slabý výkon a prohrál zaslouženě. To je ze španělské ligy vše, hezký zbytek večera. (20:50:15)

90+4
    Ale tato disciplína dnes Espanyolu vůbec nejde.

90+4
    Domácí to ještě zkusí, mají k dispozici rohový kop.

90+2
    Getafe právě vstřelilo branku!
    A je po zápase! Serabia zatáhl míč po pravé straně, jeho střílený centr proletěl až ke vzdálenější tyči, kde stál osamocený ADRIAN COLUNGA, který napálil míč do odkryté branky Espanyolu – 0:2!

90
    Hlavní sudí nastaví utkání o 4 minuty!

89
    Getafe se nikam nežene a jeho hráči všechny útoky Espanyolu odráží.

87
    Poslední střídání Getafe. Hřiště opouští León a nastupuje Rodríguez.

86
    K hlavičce se probojoval Colotto, ale zamířil jen nad bránu Getafe.

86
    Nyní však musí hráči v červeném zpozornět, Espanyol zahrává rohový kop.

85
    Domácí si nemohou vytvořit souvislejší tlak a Getafe se tak brání poměrně snadno.

83
    Následný roh zakončoval kousek nad břevno stoper Moreno.

82
    Alexis si vůbec neporozuměl s gólmanem Moyou a ten měl co dělat, aby stačil míč směřující do brány vytěsnit alespoň na roh!

81
    Do konce utkání schází deset minut a hráči Getafe se snaží držet míč co nejdále od své brány.

79
    Fotbalisté Espanyolu po obdržené brance očividně přidali, zatím však čekají na vyrovnání marně.

78
    Dohrál Javi López, do hry se dostává Thievy Bifouma.

77
    Další zajímavý okamžik před brankou Getafe. Na rohový kop si na přední tyči naskočil Capdevilla a jeho křižná hlavička nemířila úplně špatně. Nakonec však branku hostů minula.

76
    Espanyol mohl na inkasovaný gól odpovědět po standardce Pizziho, kdy hlavičku jednoho z domácích odvrátil Rafa z brankové čáry!

75
    Výkon Espanyolu postrádá šťávu, hra domácích je bez nápadu a nyní dokonce i prohrávají. Uvidíme, jestli ve zbývajících minutách najdou recept na obranu Getafe.