Osasuna – Levante 0:1 (kon.) | Celta Vigo – Elche 0:1 (kon.) | Espanyol – Getafe 0:2 (kon.)
Real Betis – Villarreal 1:0 (kon.)
Real Betis
1:0 (1:0)
Villarreal CF
Neděle 29.09.2013, 21:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španělská LaLiga

Hlavní rozhodčí dnes naposledy pískl do píšťalky a uzavřel tak scénář tohoto zápasu. Real Betis slaví zisk tří bodů zásluhou branky Igiebora ze 36. minuty zápasu a jedná se o zasloužené vítězství. V prvním poločase měl Betis více ze hry a v tom druhém hrál to, co potřeboval. Villarreal se nemohl dostat soustavnějšího tlaku a případné šance poté likvidoval dnes výborný Sara v bráně.

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a zachovejte přízeň španělské Primera Division i v dalších dnech. Možnost máte už zítra, kdy program 7. kola uzavře od 22:00 utkání Granada – Atletic Bilbao. (22:51:35)

90+3
    Dos Santos (VLR) nezpracoval míč a navíc stál v ofsajdu, je podle všeho rozhodnuto.

90+3
    Nyní to vypadalo na zajímavou možnost po pravém křídle, ale vše opět pokazila nepřesná přihrávka.

90+2
    Nepřesnosti v rozehrávce celou situaci Villarrealu ještě více komplikují.

90+2
    Betis navíc bude vhazovat a může tak ušetřit další čas.

90+1
    Již v probíhajícím nastavení si Betis poradil s tímto rohovým kopem. Nastavovat se budou tři minuty a každá z nich jistě hostům uteče velmi rychle.

90
    Trenér Villarrealu Marcelino se hodně rozčiluje, ale pokutový kop se nepíská a osobně si myslím, že zcela správné. hosté budou mít k dispozici alespoň rohový kop.

89
    Vilà (RBE) vůbec nic neriskoval, po ztrátě míče doslova objal Canio a pochopitelně uviděl žlutou kartu.

89
    Asenjo se snažil pomoci spoluhráčům s rozehrávkou, ale spíše nepřesností svým spoluhráčům zavařil.

88
    Dos Santosovi (VLR) navíc míč utekl do zámezí a tak může domácí celek udržet další cenné vteřinky.

87
    Zatím hosté jen marně hledají klíč na zformovanou obranu Betisu, který v posledních minutách hraje přesně to, co potřebuje.

86
    Rýsovala se dobrá kombinace, ale Canimu (VLR) přihrávka do běhu vůbec nevyšla.

85
    Za obranným kvartetem Villarrealu se zapomněl jeden z domácích hráčů a ofsajd je tak na světě.

83
    Mohlo být rozhodnuto po krásné přihrávce za obranu Villarrealu, jenže z brány vyběhl Asenjo a fantastickým zákrokem zneškodnil šanci Verdúa (RBE), který byl blízko rozhodnutí.

82
    Hra je v posledních minutách hodně rozkouskována a to pochopitelně hraje jen a jen pro domácí, kteří mají za úkol uhájit své vedení. Dnes se zatím ve španělské lize domácím týmům nevedlo, když ve všech třech předchozích duelech vyhráli hosté a Espanyol, Celta Vigo ani Osasuna dokonce nevstřelili branku. V tomto zápase zřejmě Betis zachrání domácí týmy.

81
    Na hranici pokutového území se po individuální akci skácel jako les po zásahu dřevorubců Verdú (RBE), rozhodčí však o faulu nechtěl ani slyšet.