Turín – Juventus 0:1 (kon.) | Atalanta BC – Udinese 2:0 (kon.) | Cagliari – Inter 1:1 (kon.)
Catania – Chievo 2:0 (kon.) | Hellas Verona – Livorno 2:1 (kon.) | Sassuolo – Lazio 2:2 (kon.)
AS Řím – Bologna 5:0 (kon.)
Calcio Catania
2:0 (1:0)
Chievo Verona
Neděle 29.09.2013, 15:00 • Stadio Angelo Massimino, Catania (23 420 míst) • Italská Serie A

Catania byla dnes fotbalovějším týmem a díky brankám Plašila a Castra si vytvořila do 54. minuty dvoubrankový náskok, který už do konce zápasu udržela. Hosté se sice ve druhém poločase herně zvedli, ale scházel jim klid a přesnost ve finální fázi. S konstatováním, že si Catania připsala první výhru v sezóně se s Vámi loučím a těším se na Vás opět u večerního zápasu mezi AS Řím a Bolognou. (16:53:13)

90+2
    K hlavičce se nakonec dostal Improta, ale jeho pokus postrádal na razanci.

90+2
    Další ze série rohů pro Chievo. Jedna z posledních příležitostí, jak zaznamenat alespoň čestný úspěch.

90
    Domácí jsou blízko k první výhře v letošní sezóně. Od té je dělí přesně tři minuty, které bude nastavovat sudí Guida.

88
    Domácí trenér Maran sahá k poslednímu střídání, které má k dispozici. Za bouřlivého potlesku odchází z trávníku Castro, opačným směrem míří Keko.

86
    Radovanović se snažil dlouhým centrem najít ve vápně Pellissiera. Míč ho však přeletěl. I tak děkuje svému spoluhráčovi zdviženým palcem.

84
    Poslední minuty se odehrávají především na polovině Catanie. Nicméně hostům se čas na kontaktní branku stále zužuje.

82
    Radovanovićova dělovka mířila jen do míst, kde stál připravený Andújar. Ten tak neměl problém míč lapit.

80
    Barrientos nasadil jesličky Cesarovi a následně vybídl ke střele Guarenteho. Jeho pokus byl zblokován na roh. Vůbec první roh Catanie v dnešním utkání.

79
    Théréau zakroutil míč pěkně na úroveň malého vápna, ale nikdo z jeho spoluhráčů toho nedokázal využít. Catania se tak bez problémů ubránila.

78
    Théréau vybojoval pro Chievo další roh. Ten rozehraje sám útočník hostů.

76
    Střídání na straně domácích. Pro dnešek má odpracováno Bergessio, kterého nahradí talentovaný López.

74
    Hra se odvíjí především ve středu hřiště, kde Catania zhušťuje prostor a nedává tak hostům šanci něco vymyslet.

72
    Chievo se snaží o kontaktní branku, co mu síly stačí, ale v dnešním utkání mu zkrátka není přáno.

70
    Rychlý protiútok Catanie zakončil Barrientos, který byl zcela sám před brankářem Puggionim, jehož z bezprostřední blízkosti trefil do hrudi!

69
    Pellissierův centr sražen na rohový kop. Pro Chievo již sedmý! Naopak Catania neměla ještě ani jeden.

68
    Do šestnáctky Catanie létá jeden centr za druhým. Obrana domácích zatím brání na jedničku.