Vítkovice – Vsetín 5:1 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 4:3 (2:1 po s.n.) | Letňany – K. Vary 2:3 (kon.)
Jihlava – Slavia 3:1 (kon.) | Písek – Hr. Králové 7:3 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 5:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 3:1 (kon.)
Liberec – Pardubice 4:0 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:3 (1:2, 0:1, 3:1)
HC Motor České Budějovice
Pátek 18.10.2013, 16:30 • ŠKOENERGO Aréna • Extraliga staršího dorostu

Třetí třetinu zcela ovládli domácí dorostenci. Ti roznesli po dvě třetiny aktivnější hráče hostí doslova na kopytech. Vůbec se nedivím frustraci hostujících hráčů, ztratit tak výborně rozehrané utkání je poněkud mrzuté... Pro dnešek je to ode mě ze ŠKOENERGO Arény vše. Loučím se s Vámi a přeji pěkný zbytek večera, klidně i u utkání juniorky Mladé Boleslavi, které začíná dnes v 19:45.

60:00

59:55
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! VOJTĚCH NĚMEC právě rozhodl o konečném stavu 5:3 pro domácí. Vyskočil z trestné lavice, ukradl puk hostům a zakončil do prázdné klece!

59:34
    Hosté v šesti a bez brankáře.

59:34

59:25
    Průšek zpoza kruhů, Kváča chytá.

59:02
    Emoce v závěru tohoto klání hrají opravdu velkou roli.

58:39
    Oddechový čas pro domácí.

58:39
    Mašek jen tak ledabyle nahodil puk na Kváču, ten ale musel před dojíždějícím Skořepou puk radši uschovat do bezpečí.

58:16
    Je zřejmé, že poslední minuty třetí třetiny budou ještě pořádně zajímavé...

57:54
    Němec (MBL) – 2 minuty, nedovolené bránění.

57:48
    Budějovice se derou dopředu. Dva hráči šli teď na Růžičku, ten opět podržel domácí.

57:34
    Matoušek (CEM) – 2 minuty, nedovolené bránění.

57:17
    Durdil se dokázal prosmyknout kolem několika obránců hostí a povedlo se mu i vystřelit. Kváča pozorný.

56:37
    Domácí dorostenci jedou. Perfektní hokej předvádějí ve třetí třetině. Paráda koukat se na ně!

55:57
    Klinecký bombil od modré! Růžička mu pokus perfektně lapil do lapačky.

54:37
    Skořepa nahrál výtečně před branku Průškovi, ten se ale do puku trochu zamotal a nepovedlo se mu zdárně zakončit. I tak byla akce překrásná.

53:35
    Sedmík střílel přímo před brankářem. Nepovedlo se mu zvýšit skóre.

Josef Zdobinský

Branky a nahrávky: 13. Průšek (Durdil), 39. Pätoprstý (Žalud), 43. Černý (Žalud, Němec), 46. Durdil (Skořepa), 60. Němec – 3. Smejkal (Matoušek, Samohejl), 11. Samohejl (Smejkal, Vráblík), 42. Fencl (Doktor)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Kořínek) – Marček, Tůma, Žalud, Mašek, Mattis – Macura, Průšek"C", Prokop, Pätoprstý, Švejda, Vaníček, Planý, Černý, Skořepa, Dupljaku, Němec, Veselý, Sedmík, Durdil.
    HC Motor České Budějovice: Kváča (Kadlec) – Šergl, Farka, Benda, Klinecký, Matoušek, Stehlík, Křikava – Brož, Fencl, Vráblík, Samohejl, Schwarz, Doktor, Smejkal, Kubeš, Mašek, Panáček, Šafář"C".