SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge 0:1 (kon.) | SHK Mustangové – Karlovy Vary 2:3 (po pr.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Sparta Praha Sledge
Sobota 19.10.2013, 18:45 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Česká para hokejová liga

34:40
    S tresty se nám roztrhl pytel. Novák (OLO) podruhé v zápase mezi potrestanými, nyní za sekání.

33:01
    Síly na ledě se ale po pár vteřinách přesilové hry srovnají. Rumplík (SPA) v útočném pásmu sekl protihráče a dostává taktéž trest na dvě minuty.

32:45
    Držením protihráče se provinil Bejvl (OLO), kterému sudí vyměřili dvě minuty trestu.

28:11
    Domácí si nyní stěžují, neboť Karel Veselý mohl jít do úniku sám na brankáře. Novotná však ještě před tím viděla napadení v podání Brixe (OLO), tudíž musela akci přerušit. Hanáci tak místo obrovské šanci budou bránit ve třech.

27:00
    Olomoučtí jdou popáté v zápase do čtyř. Novák (OLO) odjíždí na trestnou lavici, neboť se provinil držením protihráče.

18:44
    Hosté si tak alespoň zahrají proti oslabenému soupeři. Bejvl (OLO) bude pykat za napadení.

15:42
    Nyní ale budou hrát Kohouti ve čtyřech. Geier (OLO) si před vlastní brankou počínal nepovoleným způsobem, jsou z toho dvě minuty za nedovolené bránění.

13:09
    Zdeněk Krupička (SPA) si u mantinelu počínal příliš ostře, sudí jej vylučují na dvě minuty za vražení. Chvíli se bude hrát ve čtyřech, poté začne Kohoutům početní výhoda.

11:17
    Tlak hostujícího celku vyústil v další nedovolený zákrok domácího hokejisty. Vražením se provinil Keller (OLO).

04:27
    Ještě před zakončením se ale domácí tým provinil nedovoleným zákrokem. Jmenovitě to byl Bejvl (OLO), který inkasuje dvě minuty za vražení.