Žilina – Poprad 2:5 (kon.) | Zvolen – Košice 3:1 (kon.) | Skalica – Nitra 2:7 (kon.)
Trenčín – Banská Bystrica 0:5 (kon.) | Piešťany – Martin 4:1 (kon.)
MsHK Žilina
2:5 (0:1, 1:0, 1:4)
HK Poprad
sk Pátek 01.11.2013, 17:00 • DOXXbet Aréna • Tipos Extraliga (SR)

Skončil sa zápas hokejovej Tipsport extraligy, v ktorom Poprad zvíťazil v Žiline 5:2. Ďakujem vám za pozornosť a želám príjemný zvyšok predĺženého víkendu. (19:14:31)

60:00

59:30
    Hostia z Popradu sa už nikam neponáhľajú, v pohode dohrávajú zápas.

59:01
    Začína sa posledná minúta dnešného zápasu.

58:59
    Hostia znovu pred Marekom Lacom.

58:27
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Marcel Šterbák za vrazenie na mantinel.

58:27
    Z ľadovej plochy sa znovu ťažko dvíha jeden z hráčov hostí, tí budú hrať presilovú hru.

58:01
    Do konca tretiny ostávajú necelé dve minúty a dovolím si povedať, že o výsledku zápasu je rozhodnuté.

56:51
    Poprad dal gól!
    Hostia opäť skórujú v presilovej hre. Po prihrávke Mlynaroviča posiela puk za Mareka Laca TOMÁŠ SÝKORA. Asistencie: Samuel Mlynarovič, Jaroslav Jabrocký.

56:10
    Hostia okamžite pred Marekom Lacom.

55:16
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Filip Macejka za krosček, ale kde ho hlavný rozhodca videl, tak to vám pri najlepšej vôli nepoviem.

55:16
    Hlavný rozhodca po návrate na ľad rozpažil, to znamená, že stav ostáva nezmenený.

55:16
    Skrumáž pred Marekom Lacom a hostia avizujú, že puk prešiel cez bránkovú čiaru do siete. Hlavný rozhodca sa odchádza poradiť s videorozhodcom.

54:22
    Sidor skryl puk do lapačky a okamžite je pred ním mela. Až v tomto momente však mieri k hráčovi Popradu, ktorý leží za bránkou Žiliny Samuel Mlynarovič a snaží sa spoluhráčovi pomôcť na striedačku. Rozhodca nereaguje.

53:28
    Hostia poriadne zatápajú domácej obrane, po jednom z atakov však ostáva ležať na ľade jeden z hráčov hostí, no nikto si to nevšíma...

52:38
    Nuž a hostia dávajú kuriózny gól. TOMÁŠ SÝKORA z veľkého uhla nahodil puk na bránku a puk prepadol Marekovi Lacovi do siete. Asistencia: Lukáš Paukovček.

51:11
    Hostia opäť využívajú presilovú hru. Tentoraz Mareka Laca prestrelil z ľavého kruhu strelou popod lapačku ADAM LAPŠANSKÝ. Asistencia: Radoslav Suchý.