Anderlecht – Leuven 3:1 (kon.) | Kortrijk – Oostende 2:0 (kon.) | Mechelen – Waregem 2:2 (kon.)
Lierse – Charleroi 2:1 (kon.) | Mons – Genk 2:3 (kon.)
RAEC Mons
2:3 (0:1)
KRC Genk
Sobota 02.11.2013, 20:00Belgická Jupiler Pro League

74
    Mons právě vstřelilo branku!
    Že bychom byli svědky ještě pořádného dramatu? Domácí přidávají druhou branku, SHLOMI ARBEITMAN se trefil do stejné šibenice jako před dvěma minutami jeho spoluhráč Jarju. Do konce zbývá ještě přes čtvrt hodiny hry, to je spousta času něco s výsledkem ještě udělat.

72
    Domácí fotbalisté snižují stav dnešního utkání! MUSTAPHA JARJU si naskočil na parádní centr od svého spoluhráče a milimetrovou hlavičkou do šibenice snižuje na rozdíl dvou branek.

55
    Genk právě vstřelil branku!
    Hosté přidávají třetí branku do sítě domácího Wernera. Vossen přenechal šikovně míč FABIENU CAMUSOVI, který si naběhl sám před Wernera. Domácí brankář se pokusil vyběhnout a znemožnit hostujícímu Camusovi střelecký úhel, ten ho však šikovným lobem přehodil a míč doputoval až do prázdné brány – 3:0!

51
    Hosté přidávají na začátku druhého poločasu druhou branku. JELLE VOSSEN vyhrál vzdušný souboj se Sapinou a zjevil se sám s míčem před domácím brankářem Wernerem, kterého střelou k levé tyči jednoduše překonal.

4
    Hosté se dostávají z kraje zápasu do vedení. JULIEN GORIUS se uvolnil na levém křídle, naběhl si do šestnáctky hostí a přesnou ráno pod břevno nedal domácímu brankáři žádnou šanci.