Belenenses – Porto 1:1 (kon.) | Sporting – Marítimo 3:2 (kon.)
Sobota 02.11.2013, 21:15 • Estádio José Alvalade • Portugalská Primeira Liga

Soares skočil pod nohy jednomu z domácích a je tu další žlutá karta do sbírky.

82
    Domácí naposledy střídají. Dnes dohrál Capel, kterého nahrazuje Mane

81
    Jak to nemohl dát? Leoni vyrazil pokus jednoho z domácích jen před sebe a k míčí se dostal Slimani na kterého zívala prázdná brána ze dvou metrů. On ji trestuhodně minul.

80
    Rozhodčí rozdává karty jako na běžícím pásu. Za další faul si vykoledoval žlutou kartu hostující Sami

79
    Rosário dostává žlutou kartu. Nervy pracují a hostující stoper strčil do protihráče.

78
    Dalším karetním hříšníkem se stal Montero.

76
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Domácí otáčejí stav utkání. ADRIEN SILVA nedal tvrdou ránou doleva šanci Leonimu.

75
    Diogo stáhl ve vápně Montera a vidí za to červenou kartu!

75
    Domácí budou kopat penaltu!

73
    Hosté ještě střídají. Ze hřiště odešel Luiz. Jako čerstvá síla přichází Artur.

67
    Tak domácí se přeci jen dočkali. Skvělý tah se střídáním. Před pár minutami příchozí ISLAM SLIMANI vyrovnává hlavičkou na 2:2.

65
    Střídají i hosté. Do sprch má namířeno Weeks. Na trávník se podívá Dias.

63
    Sporting využívá další možnost ke střídání. V dnešním utkání dohrál Vitor. Místo něho nastupuje Slimani.

60
    Diogo je potrestán žlutou kartu za svůj faul.

58
    Další skvělý zákrok hostujícího gólmana, který vyrazil hlavičkový pokus jednoho z domácích borců nad branku. Veliká šance na vyrovnání.

53
    Do obrovské šance se dostal Montero, ale ve finále si přiliš předkopl míč a Leoni toho využil a skočil po míči dřive, než stačil domácí hráč vystřelit.

46
    Domácí o poločase vystřídali. V druhém poločase neuvidíme Carilla. Naopak Eduardo se jde ukázat v plné síle.

45+3
    Ačkoliv se teď Leoni zaskvěl. Dvěma hráčům Sportingu sebral míč zpod noh a uchránil tak svůj tým před inkasováním.

45
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    S ledovým klidem se k puntíku postavil HÉLDON a střelou po zemi doprostřed branky otáčí vývoj utkání.

44
    Žlutou kartu dostává za předchozí faul Jefferson.

44
    Rozhodčí odpískal pokutový kop pro hosty.

34
    Nádherně zatočený balón vyslal z přímého kopu Ferreira. Leoni neměl nárok chytit tuhle ránu. Hosté rázem vyrovnávají a zápas začíná opět od začátku.

29
    Sporting otevírá skóre zápasu. DIEGO CAPEL vystřelil z nějakých dvaceti metů a hostující Leoni neměl sebemenší šanci zachytit letící míč.

27
    Montero se dostal z levé strany sám před Leoniho, ale šance se zalekl a míč poslal mimo tři tyče.