Lipt. Mikuláš – Prešov 3:1 (kon.) | SR 18 – Senica 2:4 (kon.) | Prievidza – Bardejov 3:2 (po pr.)
Topoľčany – Trnava 1:4 (kon.) | Detva – Michalovce 6:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 2:4 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
HC Prešov 07
sk Pátek 29.11.2013, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

51:09
    Vylúčenie na starne hostí. Na trestnú odchádza Prokop za podrazenie.

38:11
    V závere druhej tretiny budú hrať hráči Prešova v početnej výhode. Na trestnú odchádza domáci obranca Janči, ktorý dostáva trest do konca zápasu, navyše hostia budú hrať presilovku v podobe piatich minút.

34:36
    Vylúčenie na strane hosti. Ružička – seknutie.

28:41
    Vylúčenie na domácej strane. Na trestnú odchádza mladý ešte len 17-ročný útočník Patrik Števuliak – podrazenie.

24:32
    Vylúčenie na domácej strane a vyše minútová presilovka v podaní hostí. Piatka oslabuje domácich za nedovolené bránenie.

23:50
    Vylúčenie prichádza na domácej strane. Na trestnú odchádza Školiak za podrazenie.

10:59
    Druhé vylúčenie v dnešnom zápase. Na trestnú odchádza Halás.

08:03
    Po tom ako prišiel úvodný gól je tu šanca na ďalší. Ivančo odchádza na trestnú. Liptovský Mikuláš bude hrať s výhodou jedne´ho hráča.

Tomáš Batiz

Branky a nahrávky: 8. Bartík (Kuric, Leskovianský), 10. Marcinko (Poliaček, Klepáč), 32. Leskovianský – 32. Knap (Kremapský)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Školiak, Špila, Bača, Mezovský, Klepáč, Nitriansky, Janči, Sajko – Bartík, Kuric, Leskovjanský – Kubovčík, Piatka, Roháč – Broska, Marcinka, Poliaček – Janček, Lištiak, Števuliak
    HC Prešov 07: Marton – Malina, Tkáč, Ejem, Tartaľ, Ivančo, Slávik, Guntáš, Ružička – Halás, Kohutiar, Sabol – Kivader, Posedlý, Prokop – Fusek, Renčok, Tahotný – Knap, Krempaský

Rozhodčí: Bachúrik, Číž – Valko, Vyšný