NY Rangers – NY Islanders 3:5 (kon.) | Carolina – Washington 2:4 (kon.) | New Jersey – Anaheim 2:3 (po pr.)
Chicago – Vancouver 2:3 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Florida 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 4:3 (kon.)
Ottawa – Arizona 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.)
Winnipeg Jets
5:2 (3:1, 2:1, 0:0)
Florida Panthers
Sobota 21.12.2013, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Ode mě je to už z dnešního zápasu vše, budu se těšit někdy příště. Na shledanou. (04:55:53)

3. Michael Frolík (WPG) 1+1

Je rozhodnuto. Winnipeg potvrdil roli mírného favorita a poráží Floridu. ve třetí třetině už žádná další branka nepadla, avšak nudný hokej to také nebyl. Do pěstní výměny názoru se ještě ke konci pustili Upshall a Kane, to už ale na výsledek nemělo vlliv.

60:00

59:34
    Do pěstní potyčky se pustil Kane s Upshallem, opět to končí remízou. Zatímco Upshall obdržel minuty jen 2, Kane vyfasoval rovnou 4 – hrubost.

59:00
    Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.

58:30
    Florida má jednu z mála posledních šancí na alespoň kosmetické upravení výsledku.

57:37
    Drtivý tlak Winnipegu. Panteři neví kam dřív skočit, a když už získali puk, vyhodili ho na zakázané uvolněné.

56:48
    Puk je mimo hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

56:10
    Fleischmann vybojoval puk za svojí bránou a zakládá útok.

55:20
    Wheeler a Ladd ujížděli do přečíslení dvou na jednoho. Prvně jmenovaný vzal celou akci na sebe a po krátké stahovačce přišla střela tahem, se kterou Markstrom neměl žádný problém.

55:05
    Bergenheim vystihl rozehrávku domácích a ihned jak vyšťouchl puk, poslal ho na Pavelce. Ten ho vyráží do ochranné sítě, následuje komerční přestávka.

54:10
    Drtivý tlak Winnipegu, obránci Floridy neví kam dřív skočit.

53:11
    Kane se dostal do samostatného úniku, jeho bekhendovou kličku mu ale Markstrom vyhryl!

52:34
    Domácí hrají v plném počtu.

52:14
    Útok Panterů překazil ofsajd.

51:39
    A další Fleischmannova střela, tentokrát Pavelec zasahovat nemusel, střela šla mimo bránu.

51:16
    Tomáš Fleischmann vyslal skrytou střelu od modré, Pavelec byl ale pozorná a stihl včas zareagovat.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 12. Trouba (Kane, Scheifele), 16. Enstrom (Jokinen, Byfuglien), 16. Wheeler (Trouba, Bogosian), 22. Kane (Frolík, Scheifele), 38. Frolík (Ladd, Byfuglien) – 8. Matthias, 26. Bjugstad

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Pardy, Byfuglien, Enstrom, Bogosian, Trouba, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Setoguchi, Jokinen, Thorburn – Frolík, Scheifele, Kane – Albert, O´Dell, Tangradi
    Florida Panthers: Markstrom (Clemensen) – Gilbert, Campbell, Olsen, Gudbranson, Weaver, Kulikov – Upshall, Bjugstad, Fleischmann – Boyes, Barkov, Bergenheim – Goc, Matthias, Kopecký – Barch, Gomez, Hayes

Rozhodčí: Pochmara, St. Laurent – Miller, Cameron

Diváci: 15004 (vyprodáno)