NY Rangers – NY Islanders 3:5 (kon.) | Carolina – Washington 2:4 (kon.) | New Jersey – Anaheim 2:3 (po pr.)
Chicago – Vancouver 2:3 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Florida 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 4:3 (kon.)
Ottawa – Arizona 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.)
Ottawa Senators
3:4 (1:0, 2:2, 0:1 - 0:1)
Arizona Coyotes
Sobota 21.12.2013, 20:10 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Přeji krásnou noc, na shledanou! (23:06:36)

3. Keith Yandle (tým) 0+0

Phoenix nakonec dokázal ukořistit druhý bod zásluhou Vermetta, který si připsal tři góly. Nutno podotknout, že dnešní utkání bylo velmi vyrovnané a body jsou tedy rozděleny spravedlivě.

62:23
    Phoenix právě vstřelil branku!
    A máme tu hattrick! ANTOINE VERMETTE ukončil prodloužení a zároveň celé utkání svým třetím gólem, když dokázal dorazit střelu Morrise. Asistence: Derek Morris.

62:18
    Craig Anderson si připisuje další úspěšný zákrok.

62:09
    Yandel zkusil nahodit puk na teč, ale jeho záměr nikdo nepochopil.

61:47
    Úžasný zákrok Smitha proti střele Turrise a následné dorážky z druhé strany od McArthura.

61:30
    Karlsson ukázal své útočné choutky, nabruslil před Smitha, ale nakonec puk umístil do jeho náruče.

61:05
    Další střelu na domácí klec si připsal Murphy.

60:30
    Hanzal dostal nabito od Yandela, s jeho pokusem si poradil jistý Anderson.

60:01

Hosté se zlepšeným výkonem ve třetí třetině postarali o vyrovnání. Kdo dostane rozhodující třetí bod nám prozradí prodloužení, popřípadě samostatné nájezdy.
    Střely na bránu: 36:32.

60:00

59:20
    Ottawa zamkla soupeře, ale nedokáže se dostat do střelecké pozice.

58:47
    Turris dostal přihrávku na modrou čáru od Neila, ale tvrdou ránou napálil pouze hostujícího hrdinu Vermetta.

57:47
    Hosté využívají přesilovku. David Moss dokázal najít nezištnou přihrávkou ANTOINE VERMETTA, který se do prázdné brány nemýlil. Asistence: David Moss, Mikkel Boedker.

Slavomír Jansa

Branky a nahrávky: 7. Methot (Ryan, Turris), 24. Smith (Gryba), 35. Methot (Michálek) – 26. Vermette (Korpikoski, Boedker), 29. Vrbata (Hanzal), 58. Vermette (Moss, Boedker), 63. Vermette (Morris)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Cowen, Karlsson, Methot, Gryba, Phillips, Ceci – Conacher, Spezza, Michálek – MacArthur, Turris, Ryan – Greening, Smith, Neil – Kassian, Pageau, Condra.
    Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Murphy, Yandle, Morris, Klesla, Stone – Vrbata, Hanzal, Kennedy – Boedker, Vermette, Moss – Brule, Ribeiro, Klinkhammer – Szwarz, Halpern, Chipchura.

Rozhodčí: Kozari, Martell – Brisebois, Sericelo

Diváci: 16 716