Luleå – Djurgården 4:2 (kon.) | Eisbären – Frölunda 4:3 (kon.)
Luleå Hockey
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
Djurgårdens IF
Sobota 21.12.2013, 17:00 • O2 World • European Trophy

Máme tu konec dnešního utkání European Trophy. Jasně lepší Luleå si odnáší tři body za výhru 4:2. Ve třetí třetině oba týmy přidali stejně branek jako v té druhé. Djurgårdens se podařilo v závěrečné power play snížit na rozdíl jediného gólu, jenže devět vteřin před koncem třetí třetiny jel sám Fabricius na prázdnou bránu, a jelikož byl podražen, rozhodčí uznal technický gól.

Děkuji za sledování tohoto online přenosu a těším se příště na počtenou! (19:25:50)

60:00

59:51
    Luleå právě vstřelila branku!
    A teď je již rozhodnuto. KARL FABRICIUS jel sám na prázdnou bránu, jenže byl při střele podražen a rozhodčí tak uznal technický gól. Bez asistence.

59:02
    Hosté mají stále naději! Hraje se ale již poslední minuta třetiny a čas letí.

57:35
    Djurgårdens právě vstřelilo branku!
    Tak to byl obrovský závar před brankou domácích! Sörensen poslal křižnou přihrávku na úplně volného MICHAELA HOLMQVISTA a ten se nemýlil! Asistence: Marcus Sörensen

56:25
    A Djurgårdens to zkouší v šesti bez gólmana!

55:22
    Hostujícímu celku se pomalu krátí čas, jestli chce pomýšlet na úspěch.

54:49
    Owaya vystavil ukázkový semafor proti střele Djurgårdens od modré.

53:11
    Domácí hrají v plném počtu.

52:28
    Djurgårdens se přesilová hra vůbec nedaří. Domácím se daří puky vyhazovat.

51:11
    Jonsson (LUE) vyloučen na dvě minuty za podražení a přesilovou hru si zahrají hosté.

49:16
    Domácí využívají přesilovou hru! JAN SANDSTRÖM natáhl na hranici kruhu pro vhazování a ostrou střelou překonává gólmana Reideborna! Asistence: Daniel Gunnarsson, Andreas Hjelm.

48:17
    Další vyloučení hostů. Za podražení vyloučen Mattias Guter (DJU).

47:32
    Blíží se nám polovina třetí třetiny a jsme teď svědky trochu nudnější pasáže ve hře. Další icing Luleå .

46:28
    Zakázané uvolnění domácích.

45:18
    Kalin se hned zapojil do hry a prověřil z dálky Owayu. Tato střela ho však nemohla nijak ohrozit.

44:47
    Hosté ustáli oslabení a hrají v plném počtu.

44:00
    Přesilová hra se však domácím vůbec nedaří. Při snaze rozehrát skončil puk někde v hledišti mezi diváky.

42:47
    Útočnou snahu hostů brzdí další vyloučení. Za hákování vyloučen na dvě minuty Mattias Kalin (DJU).

David Košinár

Branky a nahrávky: 32. Sandström (Fransson), 34. Fogström, 50. Sandström (Gunnarsson, Hjelm), 60. Fabricius – 39. Ahlen (Lidström), 58. Holmqvist (Sörensen)

Luleå Hockey: Owaya (Rautio) – Fransson, Skrbek, Gunnarsson, Sandström, Kukajn, Hjelm, Jonsson, Näslund – Cam Abbott, Chris Abbott, Mannberg – Fabricius, Olausson, Ledin – Hedman, Fogström, Emanuelsson – Bejmo, Truchno, Bryggman
    Djurgårdens IF: Reideborn (Matsson) – Petersson, Pettersson, Holm, Lofquist, Lidström, Andersson, Falk, Liljendahl – Sörensen, J. Eriksson, Guter – H. Eriksson, Ljungh, Ahlén – Saviano, Johner, Krüger – Kalin, Holmqvist, Nyberg