SHK Hodonín – Orlová 3:1 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Břeclav 6:1 (kon.) | Klatovy – Bílina 5:4 (2:1 po s.n.) | Jablonec n/N – Žďár n/S 6:4 (kon.)
Sokolov – Kobra 6:3 (kon.) | Vrchlabí – Milevsko 5:2 (kon.) | Děčín – Pelhřimov 6:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Řisuty 4:5 (po pr.) | Tábor – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Klášterec nO – Kolín 1:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Klatovy
5:4 (0:0, 2:3, 4:4 - 0:0)
HC Draci Bílina
Sobota 21.12.2013, 17:302. liga skupina Západ

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým SHC Klatovy.

Rozhodující samostatný nájezd proměnil domácí MARTIN POUSKA.

Samostatné nájezdy začínají.

V tomto zápase se nerozhodlo o vítězi ani v nařízeném prodloužení. Nyní přicházejí na řadu samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

00:60
    V základní hrací době se bohužel nerozhodlo. Na řadu příjde prodloužení.

60:00

49:44
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Domácí opět srovnávají stav utkání. Vyrovnávací branku vstřelil PACANDA TOMÁŠ.

47:28
    Draci právě vstřelili branku!
    Domácí si ale nedokázali nerozhodný stav udržet příliš dlouho. Do vedení posílá Draky zpátky HARTMAN. Asistence: Procházka Jakub.

47:08
    A je srovnáno! O třetí branku domácích se zasloužil VIZINGER PETR. Asistence: Zeman a Jakub Slavík

40:01

40:00

37:00
    MARTIN POUSKA proměňuje nařízené trestné střílení.

37:00
    Bylo nařízeno trestné střílení. Tuto šanci může využít klatovský Martin Pouska.

33:37
    HC Draci Bílina dokázali domácím vstřelit dvě branky během tří minut! Tato skutečnost může domácí velmi mrzet.

33:37
    Draci vedou proti domácím již rozdílem dvou branek! Třetí branku za Draky vstřeluje PROCHÁZKA.

30:38
    Draci ale rychle odpovídají brankou, kterou vstřeluje KUNRT.

Václav Plánička

Branky a nahrávky: 30. Martinec, 37. Pouska, 48. Vizinger (Zeman, Slavík), 50. Pacanda, rozh. náj. Pouska – 24. Procházka (Hartman), 31. Kunrt, 34. Procházka, 48. Hartman (Procházka)