SHK Hodonín – Orlová 3:1 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Břeclav 6:1 (kon.) | Klatovy – Bílina 5:4 (2:1 po s.n.) | Jablonec n/N – Žďár n/S 6:4 (kon.)
Sokolov – Kobra 6:3 (kon.) | Vrchlabí – Milevsko 5:2 (kon.) | Děčín – Pelhřimov 6:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Řisuty 4:5 (po pr.) | Tábor – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Klášterec nO – Kolín 1:4 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
4:5 (1:0, 0:2, 3:2)
HC Řisuty
Sobota 21.12.2013, 18:002. liga skupina Západ

Vajgar dokázal zlikvidovat dvoubrankový náskok hostů a jít i do vedení, ale víc jak jeden bod mu nebyl přán. Hezký večer od Vajgaru, hezké vánoční svátky Vám všem přeje Honza Wirkner a kolektiv. (20:23:31)

61:43
    Řisuty právě vstřelily branku!
    V prodloužení o majiteli bonusového bodu rozhodl LADISLAV VLČEK, který se dokázal v tísni procpat a skórovat. Bez asistence.

Pokusy Procházky s Jasečkem se neujaly, na druhé straně zahrozil Slánský.

60:36
    Puk před Schwambergerem, který ho neměl ve své moci, sudí pískali možná zbytečně moc rychle.

60:20
    Faul na Voříška, dvě minuty za nedovolené bránění pro Tomáše Landu a jeden z hostů dostal osobní trest v trvání deseti minut.

60:01

Vajgar dokázal zlikvidovat dvoubrankové manko a jít dokonce i do vedení. Jenže Řisuty dokázaly deset vteřin před třetí sirénou vyrovnat. O majiteli bonusového bodu rozhodne prodloužení a nebo samostatné nájezdy.

60:00

59:50
    Hostující přesilovka šesti proti čtyřem nakonec přinesla své ovoce. MATĚJ KOS dopravil po trmě vrmě před Bláhou puk do branky. Asistence Tomáš Landa.

59:16
    Branka hostů prázdná.

58:53
    Voříšek vyhazuje.

58:47
    Bláha chytil Kosův pokus. Přerušena hra.

58:41
    Oddechový čas pro domácí.

58:41
    Dvě minuty pro domácí, Stanislav Jasečko dvě minuty za podražení.

58:29

58:11
    Třetina to zkusil florbalově, ale skulinku u ramene Schwambergera nenašel.

56:28
    Jakub Kraus dvě minuty za vysokou hůl v obličeji Filipa Kasalého.

56:20
    Záleský s Krausem zahrozili, Bláha jim sebral puk.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 3. Dvořák (Kocar), 49. Kocar (Kasalý), 51. Jasečko (Třetina), 52. Kotrla (Třetina, Procházka) – 31. Veber (Náprstek), 36. Landa, 41. Kos (Landa, Vodička), 60. Kos (Landa), 62. Vlček

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Bláha, Kudrfalec – Jasečko, Tržil, Třetina, Brabec, Štěpán, Popelka, Skokan, Kocar, Voříšek, Kohút, Mavrojanidis, Kotrla, Kasalý, Pekárek, Dvořák M., Tomšík, Dvořák A., Procházka, Přibyl, Jasanský.
    HC Řisuty: Schwamberger, Knap – Kašák, Slánský, Sedláček, Babický, Bílek, Jirouch, Tomáš, Voráček, Landa, Kos, Náprstek, Vlček, Kraus, Veber, Záleský, Krpata, Vodička.

Rozhodčí: Pražák – J. Mertl, Zíka