Olomouc – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Motor ČB – Most 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 2:1 (3:2 po s.n.)
Šumperk – Beroun 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Havířov 6:0 (kon.) | Třebíč – Jihlava 1:3 (kon.)
Kadaň – Litoměřice 2:4 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 21.12.2013, 17:301. liga (ČR)

Toto je ode mne vše. Přeji vám pěkné Vánoce a někdy příště u onlajnu z Kadaně na shledanou. (19:56:52)

Poslední třetina skončila remízou 1:1. Díky tomu si hosté z Litoměřic odvážejí z Kadaně tři body.

60:00

59:58
    I hostující fanoušci rozsvítili prskavky a dýmovnice na oslavu výhry.

58:53
    Oba tábory fanoušků používají pyrotechniku. Na domácí straně jsou to bílé a žluté dýmovnice. Na straně Litoměřic jsou to nějaké "prskavky".

58:21
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Litoměřiece přidávají čtvrtý gól do prázdné branky. Autorem je kapitán Stadionu JAROSLAV HAŠEK. Bez asistence.

58:11
    Kůs trefuje Sedláčkovy betony!

57:50
    Matúš Kostúr zůstává na střídačce. Kadaň to tak zkusí v šesti lidech.

57:50
    Oddechový čas pro domácí celek. Tak co vymyslí domácí trenéři.

57:50
    Hammerbauer dorážel, ale na hostujícího brankáře si nepřišel.

57:10
    Miloslav Čermák nezachytil přihrávku od svého spoluhráče, a tak se píská zakázané uvolnění.

56:18
    Domácí jsou nastěhování před Sedláčkem, ale ke střele se nedostávají.

55:16
    Litoměřice zahrávají kotouč na zákazané uvolnění.

53:57
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Nakonec je přesilovka využita. ROMAN CHLOUBA svou střelou z levého kruhu prostřelil Vojtěcha Sedláčka a opět snižuje na jednobrankový rozdíl. Asistence: Jaroslav Kůs, Martin Mazanec.

53:35
    Kadanští kombinují v pásmu soupeře, ale zatím bez jedinné střely.

52:26
    Kadaň si po delší době zahraje přesilovou hru. Jaroslav Hašek (LTM) dostává dvě minuty za vystřelní puku mimo hřiště.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 24. Charousek (Ton, Mazanec), 54. Chlouba (Kůs, Mazanec) – 5. Suja (Budínský, Hrbas), 11. Budínský (Hašek, Hrbas), 30. Čermák, 59. Hašek

Sportovní klub Kadaň: Kostúr (Řehoř) – Trefný, Mazanec, Dobrovolný, Stehlík, Opalek, Szakal (C), Havel, Kopáč – Ton, Charousek (A), Jíra (A) – Chrpa, Chlouba, Mainer – Račuk, Kůs, Hlava – J.Novák, L.Novák, Hammerbauer
    HC Stadion Litoměřice: Sedláček (Lavinger) – Evan, Šulc, Husák, Míka (A), Hrbas, Drábek, Málek, Žovinec – Forman, Koudelka, Čermák (A) – Chlapík, Hašek (C), Novák – Suja, Bahenský, Budínský – Rubeš, Švagrovský, Z. Doležal

Rozhodčí: Souček – Jílek, Svoboda