Buffalo – Carolina 3:5 (kon.) | Columbus – Philadelphia 5:2 (kon.) | NY Rangers – St. Louis 1:2 (kon.)
Tampa – Ottawa 4:3 (1:0 po s.n.) | NY Islanders – Pittsburgh 4:6 (kon.) | Minnesota – Chicago 2:1 (kon.)
Dallas – Toronto 7:1 (kon.) | Vancouver – Nashville 1:2 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 2:1 (kon.)
San Jose – Winnipeg 1:0 (kon.)
Vancouver Canucks
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
Nashville Predators
Pátek 24.01.2014, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

55:17
    Eric Nystrom (NSH) je vyloučen za nedovolené bránění. Domácí budou mít možnost vyrovnat v početní výhodě.

50:41
    Další trest na straně Vancouveru, Alexander Burrows (VAN) vyloučen za hákování, hosté mají výhodu další přesilové hry.

48:01
    Za hákování vyloučen Brad Richardson (VAN). Hosté jsou odměněni za svou aktivitu přesilovou hrou.

30:03
    David Legwand (NSH) vyloučen za zbytečný faul v útočné třetině, dvě minuty za držení protihráče. Domácí budou mít k dispozici již čtvrtou přesilovou hru.

23:16
    Dan Hamhuis (VAN) vyloučen za nedovolené bránění, první přesilová hra pro Nashville.

17:04
    Tlak domácích ale pokračoval i po skončení přesilové hry a vyústil v další vyloučení, menším trestem za krosček je potrestán Paul Gaustad (NSH).

12:49
    Matt Cullen (NSH) dostává čtyřminutový trest za vysokou hůl, v obličeji Richardsona se po jeho zákroku totiž objevila krev.

06:26
    Dale Weise (VAN) a Rich Clune (NSH) si to tvrdě rozdali před oběma střídačkami, jejich vzájemný souboj skončil remízou a většími tresty pro oba z nich.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 30. Higgins (Weise, Tanev) – 44. Smith (Spaling), 53. Spaling (Jones, Cullen)

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Hamhuis, Tanev, Bieksa (A), Edler, Stanton, Garrison – Burrows, Kesler (A), Sedin D. (A) – Hansen, Dalpe, Higgins – Kassian, Richardson, Booth – Weise, Lain, Sestito.
    Nashville Predators: Hutton (Dubnyk) – Josi, Weber (C), Jones, Del Zotto, Ellis, Bartley – Hornqvist (A), Fisher (A), Wilson – Smith , Legwand , Spaling – Nystrom, Cullen, Bourque – Stalberg, Gaustad, Clune.

Rozhodčí: Rooney, Joannette – Lazarowich, Murchison