Chanty-Mansijsk – Omsk 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Barys 6:2 (kon.) | N.Novgorod – HC Slovan 2:3 (kon.)
Kazaň – Lev 2:3 (2:3 po s.n.) | Dynamo Moskva – Riga 2:4 (kon.)
po s.n. (2:3)
Ak Bars Kazaň
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0)
Lev Praha
Pátek 24.01.2014, 16:30KHL

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji hezký víkend a u onlajnů opět na shledanou! (19:13:36)

Pražané získavají v nájezdech vítězství v opravdu strhujícím utkání. Lvi v nájezdech získali bod navíc a z utkání s Kazaní mají dva body, i když ještě čtyři sekundy před koncem třetí části prohrávali. Utkání do prodloužení poslal Ondřej Němec a v nájezdech rozhodl Martin Thörnberg. Lvy nyní čeká přesun do Moskvy, kde se v neděli utkají s Dynamem.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Lev Praha.
    Autorem branky je MARTIN THÖRNBERG.

Vehanen si proti Petružálkovi připisuje další zákrok a je rozhodnuto!

Thörnberg opět skóruje! Úspěch slavila střela mezi betony.

Kazaň musela dát a Petružálek taktéž bekhendem překonává Vehanena.

Thörnberg to provedl krásně a do odkryté klece zasunul puk.

Stejný zákrok si připsal i Petri Vehanen proti Pesonenovi.

Kapanen podruhé netrefil mezírku mezi betony.

Ullström minul bekhendem.

Petružálka zastavily betony brankáře Lva.

I Kapanen je úspěšný, zamířil přesně mezi betony.

Pesonen jako první proměňuje. Trefil přesně horní růžek.

Na druhé straně Thörnbergova střela končí mimo branku.

Jako první jel Burmistrov. Puk mu ujel, a nemohl tak zakončit.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nerozhodlo. Největší šanci měl Osipov, který trefil horní tyčku. Nájezdy začnou za malý okamžik.

65:00
    Prodloužení skončilo.

David Soumar

Branky a nahrávky: 1. Pesonen (Stapleton), 55. Stapleton (Heshka, Medvěděv) – 34. Kapanen (Azevdo, Ševc), 60. Němec (Kapanen), rozh. náj. Thörnberg

Ak Bars Kazaň: Garipov (Barulin) – Kornějev, Nikulin, Heshka, Medvěděv, Zacharčuk, Osipov, Jarullin – Těreščenko, Petrov, Lukojanov – Stapleton, Pesonen, Burmistrov – Svitov, Golubev, Obuchov – Petružálek, Milovzorov, Tkačjov.
    Lev Praha: Vehanen (Engren) – Ševc, Nakládal, Oystrick, Němec, Gragnani, Jaakola, Mikuš – Azevedo, Novotný, Ullström – Zackrisson, Vrána, Thörnberg – Ridderwall, Kapanen, Řepík – Pacovský, Cingel, Matai.

Rozhodčí: Komarov, Šchenjov – Zacharenkov, Šichanov