Buffalo – Carolina 3:5 (kon.) | Columbus – Philadelphia 5:2 (kon.) | NY Rangers – St. Louis 1:2 (kon.)
Tampa – Ottawa 4:3 (1:0 po s.n.) | NY Islanders – Pittsburgh 4:6 (kon.) | Minnesota – Chicago 2:1 (kon.)
Dallas – Toronto 7:1 (kon.) | Vancouver – Nashville 1:2 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 2:1 (kon.)

3. Cam Fowler (ANA) 0 + 0 (06:54:38)

Třetí třetina nám nenabídla žádný gól. Poslední perioda byla velice vyrovnaná, ale zároveň neustále přerušovaná. Celkový zápas bych vyhodnotil jasně pro hosty, ale jako vítěz z dnešního utkání vychází domácí Anaheim Ducks.

60:00

59:45
    Richards drží puk v útočném pásmu, ale nyní minul branku a kotouč ve středním pásmu.

59:24
    Oddechový čas pro hosty.

59:24
    Doughty ztratil puk a hosté musí ven z útočného pásma.

59:03
    Domácí zkoušejí trefit prázdnou branku a vyhazují.

58:55
    Hosté v šesti. Quick na střídačce.

58:49
    Kopitar v útočném pásmu kombinuje.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38
    Hosté v útočném pásmu a střílí z každé pozice.

56:49
    Kopitar opět na ledě. Hosté pomalu otevírají obranu a věnují se útoku.

56:40
    Maroon vystřelil, ale jeho střela byla zblokovaná do ochranné sítě. Komerční přestávka.

56:09
    Ducks vybojovali puk a opět se ženou dopředu. Teď se odehrává hra nahoru a dolů.

55:39
    Hostům moc času už nezbývá a je vidět jak vše přesunuli do útoku.

54:58
    Kopitar puk nahodil, ale domácí brankář nahození chytil a dokázal puk vyhodit. Domácí rozjíždějí akci.

54:35
    Kings se nemohou dostat přes střední pásmu.

53:39
    Domácí jsou u puku a v útočném pásmu střílí z každé pozice.

53:12
    Třetí třetina je velice rozkouskovaná a neustále se vyhazuje.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 34. Penner (Perry, Bonino), 38. Maroon (Fistric) – 4. Kopitar (Lewis, King)

Anaheim Ducks: Andersen (Hiller) – Lindholm, Beauchemin, Lovejoy, Fowler, Allen, Fistric – Perry, Getzlaf, Penner – Selanne, Perreault, Maroon – Cogliano, Koivu, Palmieri – Jackman, Bonino, Beleskey
    Los Angeles Kings: Quick (Sutter) – Doughty, Muzzin, Regehr, Vojnov, Martinez, Mitchell – Williams, Kopitar, Brown – Carter, Richards, Frattin – Lewis, Stoll, King – Nolan, Vey, Pearson

Rozhodčí: Furlatt, Dwyer – Mach, Henderson