Chanty-Mansijsk – Omsk 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Barys 6:2 (kon.) | N.Novgorod – HC Slovan 2:3 (kon.)
Kazaň – Lev 2:3 (2:3 po s.n.) | Dynamo Moskva – Riga 2:4 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Avangard Omsk
Pátek 24.01.2014, 14:00KHL

Máme za sebou napínavý zápas, který přinesl spoustu vyloučení a neúměrně k tomu málo gólů. Z tříbodového zisku se tedy mohou radovat domácí, kteří dokázali lehce favorizovaného soupeře porazit v poměru 2:1. Rozhodčí rozdali dohromady 30 trestných minut. To je ode mne pro tuto chvíli vše. Já Vám přeji hezký zbytek dne a zase někdy napočtenou! (16:27:07)

60:00

59:55
    Oddechový čas pro domácí.

59:50
    Blaťák teď fantastickým brankářským zákrokem rukavicí v pádu zachytil střelu do prázdné branky!

59:15
    Hostům se ale nedaří dostat Jurgu pod tlak.

59:00
    Ofsajd Omsku.

57:58
    Karlsson zůstává na střídačce a Omsk to zkouší v šesti mužích!

57:58
    Oddechový čas pro hosty.

57:30
    Kuryanov se dostal k odraženému puku a v nadějné pozici pálí mimo.

56:00
    Omsk se nadechuje k závěrečnému tlaku v době, kdy zbývají čtyři minuty do konce třetí třetiny a snaží se zamknout domácí v jejich obranné třetině.

55:12
    Kuzněcov chytá střelu od modré Kalinina.

53:56
    Jurga v plném počtu.

53:40
    Domácí teď šetří vteřinky v útočném pásmu.

52:33
    Pěrežogin střílí a trefuje padajícího obránce Jurgy.

51:56
    Hru nám ale přerušuje opět vyloučení. Domácí Starosta vyhodil v obranné třetině kotouč mezi diváky a dostává dvě minuty za zdržování hry.

51:58
    Už delší dobu se hraje bez přerušení a já vzpomínám kdy jsem naposled viděl střelu.

50:00
    Hra se velmi uklidnila a můžeme sledovat tuhý boj o kus gumy.

48:09
    Jurga teda kromě pár přihrávek nic dalšího nevymyslela a tak jsou hosté v plném počtu bez inkasované branky.