Orlová – Technika Brno 6:4 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 3:4 (po pr.) | Prostějov – Přerov 5:4 (po pr.)
Opava – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Frýdek-M. – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | Řisuty – Kolín 3:4 (0:1 po s.n.)
Klášterec nO – Nymburk 3:5 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 5:1 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 7:2 (kon.)
Sokolov – Pelhřimov 2:1 (po pr.) | Jablonec n/N – Milevsko 10:3 (kon.) | Kobra – Bílina 7:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Vrchlabí 1:6 (kon.) | Tábor – Děčín 8:1 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
5:4 (1:2, 2:2, 1:0 - 1:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 25.01.2014, 17:002. liga skupina Východ

62:30
    Přerovských bylo na ledové ploše 5 a proto budou hrát oslabení a znovu tak uvidíme hru 4 na 3. Trest za hráčskou lavici odpyká Matěj Blinka (PRE).

59:13
    Nejprve byl v obrovské šanci Černý, poté Stejskala za branku hákoval Pala a ten jde na trestnou lavici.

40:00
    Vyloučen hostující Michael Janota (PRE) za sekání.

36:00
    Stav hráčů na ledové ploše se srovná. Vyloučen Venkrbec (PRO) za podražení.

34:33
    Za držení je vyloučen Jaroslav Tomeček (PRE).

31:21
    Vyloučen Nedbálek (PRO) za nedovolené bránění.

25:47
    Současně vyloučeni Goiš a Kovařík (oba PRE) první jmenovaný za hákování a druhý za hrubost. Jestřábi budou hrát dvě minuty přesilovku 5 na 3.

21:19
    Jestřábi hráli v šesti. Trest za hráčskou lavici odpyká Tomáš Sršeň (PRO).

17:57
    Po lehkém nahození na Kociána se před brankou Prostějova strhla mela. Vyloučen jen Šimon Antončík za hrubost. Hosté budou dohrávat třetinu v převaze jednoho hráče.

12:28
    Vyloučen Lukáš Duba (PRO) za hákování. Stav hráčů na ledové ploše se srovnává na 4 na každé straně.

11:49
    Vzájemné vyloučení. Na straně domácí Nedbálek za nedovolené bránění, na straně hostů Kovařík za nafilmovaný pád. Hraje se 5 na 4.

11:25
    Vyloučen Petr Školoud (PRE) za sekání.

05:43
    Coufal (PRO) vyloučen za nedovolené bránění. Své dovednosti v přečíslení mohou předvést i hosté.

02:33
    Pala (PRE) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

Miroslav Klimeš

Branky a nahrávky: 14. Luňák, 24. Stejskal (Venkrbec), 39. Malý (Venkrbec), 51. Černý (Šebek), 64. Stejskal – 1. Sedlák (Goiš, Kovařík), 20. Goiš (Sedlák, Kovařík), 22. Pala, 37. Janota (Kolář)

LHK Jestřábi Prostějov: Kocián (Vydržel) – Nedbálek, Knesl, Polák, Kolibár, Malý, Veselý, Jedlička, Švaříčk – Antončík, Belay, Kučera, Sršeň, Šebek, Černý, Venkrbec, Stejskal, J. Jurík, Luňák, Duba, D. Jurík.
    HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář) – Pala, Osina, Vlček, Janota, Haloda, Tomeček, Goiš, Sedlák, Kovařík, Šťastný, Brančík, Blinka, Málek, Kolář, Ditrich, Sakrajda, Školoud, Kundrátek.