Vladivostok – Ufa 3:2 (kon.) | Chabarovsk – Nižněkamsk 5:4 (1:0 po s.n.) | Novokuzněck – Čeljabinsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Novosibirsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Petrohrad 1:5 (kon.) | Minsk – Atlant 1:7 (kon.)
Doněck – Čerepovec 2:3 (kon.) | Záhřeb – Jaroslavl 1:0 (kon.)
po s.n. (0:2)
Metallurg Novokuzněck
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Sobota 25.01.2014, 11:00KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (13:31:06)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.
    Autorem vítězného golu se stává EVGENIJ KUZNĚTSOV.

A je rozhodnuto. Kuznětsov zvolil střelu a překonává Ložkinse.

Ložkins vs Kuznětsov.

A Kosourov nedává, skvělý zákrok Garnetta.

Kosourov vs Garnett.

A je to 1:0. Kontiola krásnou kličkou překonává Ložkinse.

Kontiola vs Ložkins.

Valujskij zkusil blafák, ale ten se mu nepovedl a stav je stále 0:0.

Valujskij vs Garnett.

Ložkins skvěle vyjel proti Glinkinovi a koncem hokejky puk vyráží.

Glinkin vs Ložkins

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi, a tak budou rozhodovat samostatné nájezdy.

63:00
    Skvěle to udělal Kuznětsov, ten přešel přes dva obránce a následně se pokusil o zakončení bekhendem. Chybělo mu málo a mohlo to skončit brankou.

62:40
    Ani jeden z týmů nechce moc riskovat a udělat nějakou zbytečnou chybu.

61:35
    Tentokrát Lapenkov přihrával McLeanovi, ten ale ve velké rychlosti puk minul.

61:25
    Lapenkov vypálil z mezikruží, jeho pokus však Garnett vyráží.

60:01

60 minut je za námi. Zatím jsme se vítěze nedočkali, a tak bude rozhodovat prodloužení po případě samostatné nájezdy. Ve třetí třetině jsme mohli vidět jeden gol o který se postaral v sedmé minutě Zavaruchkin.

60:00

59:52
    Po ofsajdu Skutara se bude vhazovat ve středním pásmu.

59:06
    Oba dva týmy hrají v závěru velmi opatrně.

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:06
    U puku hosté.

56:55
    Galimov vypálil z pravé strany, jeho pokus však Garnett betonem vyráží.

56:09
    Hosté jsou v závěru třetí třetiny mírně aktivnější, ale pozorná obrana domácích je zatím k ničemu většímu nepouští.

55:20
    Vhazovat se bude před Garnettem.

55:15

54:43
    Domácí jsou již v útočném pásmu, ale nějaký stálý tlak se jim vytvořit nedaří.

54:15
    Polovina přesilovky je za námi a domácím se v ní vůbec nedaří.

53:15
    Na trestnou lavici si půjde sednout Popov – 2 minuty za podražení.

53:10
    Neskutečný. Nikita Kamalov dostal dobrou přihrávku na pravou stranu, nabruslil si do středu a vypálil, jeho pokus však bez větších problému Garnett chytá.

52:15

51:10
    Kontiola v dobré pozici trefuje pouze Sorokina, to je velká škoda pro hosty.

50:15
    Mitrijakov si půjde odsedět dvouminutový trest za hákování.

48:30
    Další skvělá šance domácích. Lapenkov si nabruslil do středu a vyslal na Garnetta skvělou střelu, tu ještě tečoval před brankou McLean, ale Garnett pohotovým zákrokem chytá.

47:15
    A domácí mohli jít znovu do vedení. Střelu Musina brilantním zákrokem likviduje Garnett.

46:21
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Skvělou práci odvedl před brankou Valejev, který vybojoval puk a následně přihrál ALEXEJI ZAVARUCHKINOVI, který již měl lehkou práci a puk protlačil za brankovou čáru.
    Asistence: Igor Valejev, Stanislav Cistov

46:00
    Vhazovat se bude před Sorokinem.

46:00
    Oddechový čas pro domácí.

45:03
    Kosticyn vypálil ze středu hřiště, jeho pokus však betony vyráží připravený Sorokin.

45:02
    Kontiola prošel přes dva obránce Novokuzněcku, ale ke střele se už nedostal.

44:27
    Hosté kombinují ve středním pásmu.

42:48
    Bulis dorážel střelu Kuznětsova, ale dostat puk za brankovou čáru se mu nepodařilo.

42:03
    V úvodu třetí třetiny jsou podle očekávání aktivnější hosté, ale do stálejšího tlaku se jim dostat zatím nedaří.

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na branku: 22-17
    Vyhrané buly: 15-21
    Vyloučení: 1-3

Třetí třetina začne přibližně v 12:40.

Druhá třetina je za námi, v níž byl jasně lepším týmem domácí. Již v první minutě druhé třetiny vyrovnal Valujskij a čtyři minuty poté poslal domácí do vedení skvělou střelou McLean. Hosté budou muset v třetí třetině zabrat, aby dokázali překonat dnes skvěle chytajícího Sorokina.

40:00

39:41
    V závěru se bude ještě vhazovat před Garnettem.

39:00
    Běží poslední minuta druhé třetiny.

38:55
    Zavaruchkin si nabruslil do středu hřiště a následně vypálil, jeho pokus však chytá Sorokin.

38:00
    Bulisova rána z pravé strany zablokována Kurpanjovem.

37:50
    Hosté budou muset zabrat, aby dokázali přehrát dnes skvěle hrající Novokuzněck.

24:34
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    Lapenkov poslal přesnou přihrávku na střed KURTISU MCLEANOVI, který udělal kličku a přesnou střelou pod víko překonává Garnetta.
    Asistence: Jevgenij Lapenkov

32:30
    Následuje komerční přestávka.

32:00

30:00
    Katičev si půjde odsedět dvouminutový trest za hákování.

29:15
    Garnett skvělým zákrokem likviduje Kurepanovu dělovku z levé strany.

29:00
    Střela Musina od levého mantinelu končí mimo tři tyče Garnettovy branky.

28:03
    Whiteuv pokus ze středu Sorokin vyráží.

28:00
    Hraje se ted ve velmi svižném tempu, oba dva týmy dobře bruslí a mají hodně šancí.

26:55
    Kanarskij vypálil z levé strany, jeho pokus Garnett vyráží.

26:00
    Sorokin znova ukazuje jak kvalitní brankař to je. Petri Kontiola dostal dobrou přihrávku na střed, udělal kličku a z velké blízkosti vypálil pod víko, jeho pokus však Sorokin chytá do lapačky.

25:30
    Tak tohle je velká škoda pro hosty! Kuznětsov vypálil od modré, jeho pokus Sorokin ještě vyrazil, ale jenom před Cistova, který dorážel, jeho pokus však super zákrokem likviduje Sorokin.

25:02
    Cistov přihrál Bulisovi, který z dobré úhlu minul branku Sorokina.

22:20
    Střela Popova od modré, byla zablokována pohotovou obranou domácích.

20:40
    Nakonec se ukázalo, že puk byl těsně za brankovou čárou, a tak gol platí!

20:40
    Rozhodčí si půjdou ověřit gol ještě k videu rozhodčímu.

20:40
    Tak jako se podařilo v první třetině rychle skorovat hostům, tak i to stejný se ted podařilo domácím. Hned po úvodní buly druhé třetiny se puk dostal k SEMYONU VALUJSKIMu, který pohotovu střelou překonává Garnetta.

20:01

Statistiky po první třetině

Střely na branku: 13-6
    Vyhrané buly: 12-10
    Vyloučení: 1-2

Další třetina začne přibližně v 11:50.

Je za námi úvodní perioda, která přinesla spíše opatrnou hru obou týmů. Jediným střelcem první části je Petri Kontiola, který poslal Traktor do vedení již ve druhé minutě. Jak se bude utkání vyvíjet nadále?

20:00

19:15
    Bulis vyhrál buly, ale hosté zatím nejsou schopni nějakého rychlého útoku, který by překvapil domácí.

19:00
    Běží poslední minuta první třetiny.

18:25
    Osnovin zkusil vypálit z právé strany, jeho pokus však letěl mimo tři tyče Sorokinovy branky.

18:20
    Hosté rozjíždějí další útočnou akci.

18:00
    Glinkin dostal přihrávku na střed, udělal kličku a následně vypálil, jeho pokus však končí na hrudi Sorokina.

17:16

17:10
    Kondratěv vypálil od modré jeho pokus byl však zablokován hokejkou Kurpanjova.

16:25
    Hosté znova v útočném pásmu.

16:07
    Kombinace hostů v útočném pásmu přerušena skvělým obranným zákrokem Kukleva.

15:59

15:16
    A bude se vylučovat. Na trestnou lavici si půjde sednout Garejev – 2 minuty za hákování.

14:50
    Po ofsajdu domácích se bude vhazovat ve středním pásmu.

14:30
    Hosté po skvělém úvodu odpadli a zatím můžeme sledovat spíše hru domácích.

13:29
    Mitrijakov poslal na Garnetta pěknou střelu, ten ale bez větších problému chytá.

13:00
    Zdá se, že Katičev je po tvrdém souboji s protihráčem zraněn.

12:30

11:47
    Domácí drží útočné pásmo, ale do stálejšího tlaku se jim dostat nedaří.

09:15
    Novokuzněck se dostal do protiútoku, puk si vzal Mitrijakov, udělal kličku a následně poslal puk před branku Garnetta, tam byl ale včas Ryjabkin a puk poslal do bezpečí.

08:03
    Domácí jsou zatím aktivnější, ale vstřelit tíženou branku se jim nedaří.

05:58
    Garnett vychytal tutovku Novokuzněcku. Nejprve vyrazil skvělou střelu Musina a poté dokázal ještě vyrazit dorážku Skladičenka do rohu kluziště.

04:20

02:20
    Novokuzněck bude hrát přesilovku. Na trestnou lavici si půjde sednout Glinkin – 2 minuty za sekání.

01:07
    Tak to je neuvěřitelný začátek Traktoru. Kokujov našel skvělou přihrávkou volného PETRIHO KONTIOLU, který střelou z první překonává Sorokina.
    Asistece: Semjon Kokujov

00:20
    Novokuzněck hraje v dresech červených, traktor v dresech bílých.

00:01

Metallurg Novokuzněck: Lozhkin, Sorokin – Giroux, Mantyla, Kurepanov, Aksenenko, Velichkin, McLean, Gareyev, Valuysky, Kanarski, Galimov, Yemelin, Kapotov, Lapenkov, Skladnichenko, Skutar, Musin, Mitryakov, Kosourov, Kuklev, Kamalov

Traktor Čeljabinsk: Garnett, Danilishin – Borodkin, Popov, Ryabykin, White, Glinkin, Zavarukhin, Chistov, Katichev, Klimontov, Kontiola, Vasilchenko, Bulis, Kokuyov, Kostitsyn, Bondarev, Kondratiev, Osnovin, Kuznetsov, Mokin, Valeyev

Rozhodčí: Sergei Belyaev, Vladimir Nalivaiko – Ivan Nazarov, Konstantin Chubykin.

Aktuální forma

Traktor Čeljabinsk: P(ET), P, V, P, P
    Metallurg Novokuzněck: P, V, P, P(ET), P(náj)

Traktor Čeljabinsk – Din. Riga 2:5

Novokuzněck má po čtyřiceti osmy odehraných zápasech na kontě čtyřicet bodů za jedenáct výher a třicet sedm proher s celkovým skórem 94:153. Se svým počtem bodů se Novokuzněck nachází na posledním místě.

Traktor Čeljabinsk Ufa

Traktor má po čtyřiceti sedmy odehraných zápasech na kontě šedesát sedm bodů za dvacet jedna výher a dvacet šest proher s celkovým skórem 107:129. Se svým počtem bodů se Traktor nachází na deváté příčce se ztrátou jednoho bodu na poslední postupové místo, tedy místo osmé.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Jan Franek

Branky a nahrávky: 21. Valujski (Lapenkov), 25. McLean (Lapenkov) – 2. Kontiola (Kokujov), 47. Zavaruchkin (Valejev, Cistov), rozh. náj. Kuznětsov

Metallurg Novokuzněck: Sorokin – Giroux, Mantyla, Kurpanjov, Kuklev, Kamalov, Giroux, Aksenenko, Kanarsky, Kapotov – Valujsky, McLean, Lapenkov – Garejev, Jemelin, Kocourov – Velichkin, Kurepanov, Mitrijakov, Skladničenko, Galimov, Musin – Ložkin.
    Traktor Čeljabinsk: Garnett – Ryjabkin, Bondarev, Vasilčenko, Kondratěv, Borodkin, Katičev, White, Klimontov – Cistov, Bulis, Kuzněcov – Kokujov, Kontiola, Kostitcyn – Glinkin, Popov, Mokin – Velejev, Zavaruchkin, Osnovin – Danilišin