Prievidza – Topoľčany 5:4 (0:1 po s.n.) | Detva – Pov. Bystrica 8:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Bardejov 3:1 (kon.)
Trnava – Michalovce 2:3 (kon.) | Prešov – Senica 0:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
MšHK Prievidza
5:4 (1:0, 1:2, 2:2 - 0:0)
HC Topoľčany
sk Pátek 07.02.2014, 17:00 • Zimný štadión Prievidza • 1. liga (SR)

Vážení športoví priatelia, skončilo sa nám stretnutie predposledného kola prvej ligy medzi MšHK Prievidzou a HC Topoľčanmi, v ktorom domáci hokejisti zvíťazili 5:4, keď samostatný nájazd premenil Denis Hudec.

Lúčim sa s Vami a želám príjemný zvyšok večera.

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Topoľčany.
    Gól strelil DENIS HUDEC.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení sme nevideli gól, a tak sa budú body rozdeľovať až po trestných strieľaniach.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

63:41
    Počas predĺženia je zatiaľ pokojný hokej, keďže sme nevideli ešte ani jedno vylúčenie a takisto žiaden gól. Bude sa zápas rozhodovať v samostatných nájazdoch?

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine pridali góly do siete hokejisti Prievidze, keď najprv vyrovnal na 3.3 Denis Hudec. O necelé 4 minúty poslal svoj tím do vedenia Branislav Jánoš a zápas vyzeral byť rozhodnutý, avšak hostia udreli a necelé 2 minúty do konca strenutia skóroval Marek Mihálik.
    O malú chvíľu začína 5-minútové predĺženie po 4 hráčoch na oboch stranách.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:42
    Za nešportové správanie dostáva 10 minút prievidžský útočník Roman Hús!

58:09
    Topoľčany dali gól!
    Necelých 120 sekúnd do konca stretnutia sa podarilo hosťom vyrovnať! Postaral sa o to gólom z hokejky MAREK MIHÁLIK a zápas bude pravdepodobne pokračovať v predĺžení.
    Asistenciu si pripísal Michal Sluka.

54:32
    Prievidza dala gól! Skvelé otočenie zápasu v prospech domácich hokejistov! V priebehu 55. minúty pridal gól do siete a tým pádom poslal svojich do vedenia BRANISLAV JÁNOŠ!
    Pri góle mu prihrávkou asistoval Tomáš Daniška.

50:19
    Prievidza dala gól! Domáci potešili svojich fanúšikov a vyrovnávajú stav stretnutia na 3:3! V 51. minúte dokázal vsietiť gól DENIS HUDEC.
    Asistenciu si do tabuliek pripísal Kristián Bača.

46:30
    V poslednej tretine sme zatiaľ nevideli žiadne vylúčenie. Oba tímy sa pravdepodobne snažia hrať čo najdlhší čas v pätici.

43:28
    Hostia sa dostávajú do vedenia v tomto zápase! O gól sa postaral ANDREJ KUTŇANSKÝ, a tak je stav v priebehu 44. minúty 2:3!
    Pri góle Kutňanskému asistoval Libor Káčer.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sa gólovo presadili oba tímy, ked najprv v 24. minúte vyrovnal stav na 1:1 Lukáš Tvrdík, no o 3 minúty odpovedal gólom Roman Hús a poslal svoj tím do vedenia 2:1. Topoľčianci však napokon vyrovnali. Aktérom gólu bol opäť Lukáš Tvrdík, ktorý prekonal Borároša v 36. minúte.

Posledná dvadsaťminútovka sa začína približne o 18:34.