NY Islanders – Calgary 2:4 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 1:2 (kon.) | Philadelphia – Colorado 3:1 (kon.)
Washington – Winnipeg 4:2 (kon.) | Montreal – Vancouver 5:2 (kon.) | Ottawa – Buffalo 3:2 (kon.)
Tampa – Toronto 1:4 (kon.) | Florida – Detroit 1:3 (kon.) | St. Louis – Boston 3:2 (po pr.)
Minnesota – Nashville 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Columbus 2:1 (po pr.)
Philadelphia Flyers
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Colorado Avalanche
Pátek 07.02.2014, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Pro dnešek je to ode mne vše. Přeji vám co nejpříjemnější konec pracovního týdne a pěkný víkend, třeba ve společnosti onlajny.com. (04:06:35)

PHI 35 – COL 39.

Ve třetí třetině se Colorado snažilo vyrovnat a hrálo hodně dopředu, často střílelo a dokázalo si vypracovat několik šancí. Všechny však pochytal výborný Mason a z nenápadně vyhlížející akce naopak zvýšil domácí náskok Raffl. Hosté se nevzdali, již v průběhu 57. minuty začali hrát bez brankáře a zpočátku se jim to vyplatilo, trefil se MacKinnon a hráčům Avalanche ještě zbývaly téměř 3 minuty na vyrovnání. To už ale nezvládli, i díky skvělému Masonovi. Giroux poté ještě do prázdné branky kosmeticky upravil skóre a tak si Philadelphia připisuje cenné vítězství v boji o play off.

60:00

59:41
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Pokus z vlastní třetiny branku minul, ale Simmonds byl u puku první, takže se nepískalo. Simmonds poté přihrál do kruhu, kde stál volný CLAUDE GIROUX, pro kterého nebyl problém trefit odkrytou klec. Je rozhodnuto. Asistence: Wayne Simmonds, Braydon Coburn.

59:29
    Philadelphia si logicky vybrala oddechový čas.

59:29
    Philadelphia vyhazuje na zakázané uvolnění.

59:00
    Poslední minutu začínají na puku stále hosté, stále v šesti.

58:13
    Johnson dvakrát střílel, domácí brankář byl vždy úspěšný.

58:00
    Parenteu si počkal v levém kruhu na křížnou přihrávku a z první pálil do poloodkryté branky. Mason se ale stihl přesunout a drží domcím vedení! Hosté samozřejmě pokračují v šesti.

57:10
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Hra bez brankáře se hostům vyplácí! NATHAN MACKINNON vystřelil z velkého úhlu a k překvapení všech puk prošel u bližší tyče do branky! Sníženo na 2:1. Asistence: Ryan O'Reilly, Gabriel Landeskog.

56:45
    Varlamov na střídačce!

56:28
    Varlamov se na buly před brankou Philadelphie vrací do branky.

56:13
    Duchene z pravé strany netrefil branku. Colorado už v té chvíli zkoušelo hru v šesti!

54:45
    Couturier zápěstím prověřil Varlamova. Hostům se nedaří vytvořit si tlak.

Libor Štěpán

Branky a nahrávky: 27. Streit (Lecavalier, Couturier), 48. Raffl (Couturier, Downie), 60. Giroux (Simmonds, Coburn) – 58. MacKinnon (O'Reilly, Landeskog)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Coburn, Timonen, Grossmann, Streit, Gustafsson, L. Schenn – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, B.Schenn, Lecavalier – Read, Couturier, Downie – Rinaldo, Hall, Raffl.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Johnson, Hejda, Barrie, Holden, Guenin, Benoit – Parenteau, Stastny, Landeskog – McGinn, Duchene, O'Reilly – Mitchell, MacKinnon, Talbot – Bordeleau, Cliche, McLeod.

Rozhodčí: LaRue, VanMassenhoven – Heyer, MacPherson

Diváci: 19 982