Wacker – Grödig 3:3 (kon.) | Austria – Sturm Graz 1:2 (kon.) | Ried – Rapid 2:5 (kon.)
Wolfsberger – Salzburg 2:0 (kon.)
SV Guntamatic Ried
2:5 (1:1)
SK Rapid Vídeň
Neděle 11.05.2014, 16:30 • Keine Sorgen-Arena • Rakouská Bundesliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Dobrý den vítám vás u přenosu 36 kola Rakouské bundesligy, kdy domácí SV Josko Ried hostí na svém hřišti SK Rapid Vídeň.
    Domácí Ried, se nachází v klidném středu tabulky na 6 místě se ziskem 43 bodů. V posledních kolech nemá Ried nikterak oslnivou formu, když z posledních 4 utkání vytěžili 3 body za vítězství nad Admirou. Minulé kolo jednoznačně prohráli, na půdě jednoznačného mistra ligy, v Salcburku 0:4.

Hosté z Vídně jsou v úplně jiné pozici. Nachází se na druhém místě a jistou si budou chtít i nadále udržovat dostatečný náskok na městského konkurenta Austrii, na kterou mají náskok šesti bodů. Hostům se v posledních kolech daří zejména minulé dvě vítězství. Minulý týden zvítězili nad beznadějně posledním Innsbruckem v poměru 2:0

SV Josko Ried: Lučič – Zwischenbrugger, Pichler, Reifeltshamme, Baumgartner – Krag, Trauner, Moschl, Vastic, Perstaller – Gartler
    Náhradníci: Gebauer T – Höbarth, Janeczek, Kreuzer, Oliva, Ziegl, Wieser

SK Rapid Vídeň: Marič – Pavelic, Hofmann M., Dibon, Schrammel – Beherendt, Schaub, Hofmann S., Alar, Burgstaller – Boyd
    Náhradníci: Novota – Bajrami, Grozurek, Schimpelsberger, Sonnleitner, Starkl, Trimmel.

1

1
    Hned v úvodu v obrovské šanci hosté. Boyd mohl otevřít stav utkání jeho střelu ale Lučič zneškodnil

2
    Žlutou kartu dostává Gartler (SV Josko Ried).

3
    Velké příležitosti hned v úvodu utkání. Lučič chybně vyběhl, hlavička Moschla nebyla příliš důrazná a tak z brankové čáry ji vykopává Hofmann

8
    Domácí při vhazování na polovině hřištěse dopouštějí chyby a budou tak vhazovat hosté

Rapid právě vstřelil branku!

Po centru Schrammela se ve vápně dostal k míči BURGSTALLER, který si obešel hráče a nekompromisně zakončil

16
    Tím jejich držení míče opět skončilo a mají jej v kontrole hosté, kteří nikam nespěchají

17
    Tvrdě byl sestřelen domácí Vastic, rozhodčí důrazně domlouvá Behrendovi

20
    Hosté mají možnost přímého kopu

20
    Ten ale domácí obrana ihned odvrací, jelikož Alar trefil prvního bránícího hráče

21
    Domácí mají první rohový kop, ze kterého se ale nic zajímavého neudálo

22
    Z protiútoku mohli hrozit hosté, střela Boyda byla velmi nepřesná

23
    Hofmann natáhl ke střele z velké vzdálenosti, jeho pumelice orazítkovala domácí konstrukci

24
    Žlutou kartu dostává Hofmann S. (SK Rapid Vídeň).

Ried právě vstřelil branku!

Z ničeho nic udeřili domácí. Na centr Traunera. Vyskočil Vastič a krkolomně dostal míč do sítě. Branka označena jako vlastní od Paveliče

34
    Rychlý protiútok hostů je pokažen špatným centrem, odražený míč nepřesně přihrál na následnou střelu Alar

35
    Domácí Kragl měl možnost rozehrát přímý kop, kterým překopl všechny spoluhráče

37
    Hosté po dlouhé době v pomalejší rozehrávce tu ihned ukončují nepřesností a faulem

38
    Žlutou kartu dostává Moschl (SV Josko Ried).

39
    Domácím další centr ze strany do vápna nevyšel, jelikož nikdo v zeleném se tam nenacházel

45+1

Je za námi první poločas, který měl dvě rozdílné části. V té první domácí měli velké problémy s útoky Rapidu, z toho vyústila první branka. Po šťastně vyrovnání již domácí přebrali iniciativu a byli lepší.

46

47
    První minuty druhého poločasu ovládají hosté, kteří mají míč na polovině hřiště, odtud nebezpeční nehrozí

52

Hosté opět vedou. Jako blesk z čistého nebe se sám ve vápně objevil BURGASTALLER, který s přehledem vstřelil branku

53
    Domácí měli možnost rychlého protiútoku, ten se jim díky nedorozumění nepovedl

54
    Hostující fanoušci mohutně povzbuzují své hráče a zastiňují tak domácí, kteří jsou potichu

55
    Domácí pozvolna rozehrávají, měli by přidat

57
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Perstaller, přichází Janeczek.

58
    Domácí i nadále mají míč ve své moci, ale pro Rapid v nebezpečně zoně na polovině hřiště

63
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Pavelic, přichází Trimmel.

64
    Hosté mají možnost dalšího rohového kopu, zatím se jim nedaří ze standardních situaci něco vytěžit

65
    Žlutou kartu dostává Kragl (SV Josko Ried).

66
    Domácí fanoušci se bouří, rozhodčí dle jejich názoru neodpískal dva fauly za sebou na jejich hráče

67
    Domácí Pichler prchal po křídle ale nic z toho nevytěžil. Odkop od branky bude následovat

70

Udeřilo na druhé straně. Po přízemním centru od Burgstallera uplně osamocen zvyšuje vedení BOYD

71
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Baumgartner, přichází Oliva.

73
    Pěkná střela z hranice vápna v podání Moschla moc starosti Maričovi neudělala

74
    Hostující fanoušci již pomalu oslavují a odpalují mnoho světlic

75
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Boyd, přichází Starkl.

76
    Přímý kop Moschla byl nepřesný

77
    Domácí již působí odevzdaně a hosté si hlídají stav utkání

78
    Je vidět, že mnoho fanoušků domácích již týmu nevěří a opouští své místa a míří do svých domovů