Atalanta BC – AC Milán 2:1 (kon.) | Bologna – Catania 1:2 (kon.) | Cagliari – Chievo 0:1 (kon.)
Livorno – Fiorentina 0:1 (kon.) | Sassuolo – Janov 4:2 (kon.) | Sampdoria – Neapol 2:5 (kon.)
Turín – Parma 1:1 (kon.) | AS Řím – Juventus 0:1 (kon.)
AS Livorno Calcio
0:1 (0:0)
ACF Fiorentina
Neděle 11.05.2014, 15:00Italská Serie A

90+3
    Za tvrdý faul inkasuje v samotném závěru zápasu červenou kartu Miguel Borja!

90+2
    Marco Biagianti dostává žlutou kartu za odkopnutí balonu po odpískání.

90
    Další napomenutí dostává tentokrát Marco Benassi.

89
    Ishak Belfodil vidí žlutou kartu za faul na Rossiho.

85
    Valero odchází ze hřiště, na závěrečné minuty naopak dostává důvěru Matias Fernández.

82
    Facundo Roncaglia vidí napomenutí v podobě žluté karty.

77
    Mosquera fauloval Pizzara, za což dostává od rozhodčího žlutou kartu.

67
    A Federico Ceccherini musí kvůli zranění nakonec střídat, nahrazuje ho Cristiano Piccini.

62
    Zahraje si i Marco Benassi, který nahrazuje Josepha Duncana.

58
    Livorno poprvé střídá. Přichází Borja, odchází Paolo Castellini.

57
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Je tu první gól utkání, který střílí Fiorentina! Hostující kapitán JUAN CUADRADO se po povedené narážečce s Rossim dostal osamocený před branku a nadvakrát dokázal dostat balon do sítě.

54
    Hosté podruhé střídají. Iličičovo místo zaujme
    Giuseppe Rossi.

46
    Hostující trenér před startem druhé půle střídá. Rydera nahrazuje David Pizzaro.

45
    Ceccherini měl potřebu si něco vyříkávat s Vargasem a od sudího dostává za hlasité protesty žlutou kartu. Stejně tak ale i druze jmenovaný, jenž se slovní potyčce vůbec nevyhýbal.

28
    Ryder vidí za protesty žlutý kartónek.

11
    A domácí obránce Castellini za faul na Rydera dostává od rozhodčího žlutou kartu.

2
    Hosté mohli jít velmi brzy do vedení! Cuadrado se dostal k míči na hranici pokutového území a nebezpečnou střelou protáhl Ananiu.

Branky: 57. Cuadrado (Rossi)

Karty:   11. Castellini (LVR), 45. Ceccherini (LVR), 77. Mosquera (LVR), 89. Belfodil (LVR), 90. Benassi (LVR), 90+2. Biagianti (LVR) – 28. Ryder (FIO), 45. Vargas (FIO), 82. Roncaglia (FIO)   90+3. Borja (LVR)

AS Livorno Calcio: Anania – Ceccherini (67. Piccini), Rinaudo, Émerson, Castellini (58. Borja) – Biagianti, Mosquera, Duncan (62. Benassi) – Siligardi, Belfodil, Mesbah.
    Náhradníci: Borja, Benassi, Piccini.

ACF Fiorentina: Rosati – Roncaglia, Rodríguez, Savić, Vargas – Ambrosini, Aquilani, Valero (85. Fernández) – Ryder (46. D. Pizarro), Iličič (54. Rossi), Cuadrado (C).
    Náhradníci: D. Pizarro, Rossi, Fernández.