Senica – Detva 3:6 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica 6:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Bardejov 3:2 (kon.)
Prievidza – SR 18 6:2 (kon.) | Trnava – Michalovce 0:1 (kon.) | Topoľčany – Prešov 2:3 (po pr.)
HC Dukla Senica
3:6 (0:1, 3:2, 0:3)
HK Detva
sk Pátek 26.09.2014, 16:30 • Zimný štadión Senica • 1. liga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (18:35:56)

59:15
    Zápas sa už len dohráva, o výsledku je asi rozhodnuté...

57:58
    Oba tímy striedajú počas hry, Loydl čaká s rozohrávkou na nových spoluhráčov.

56:57
    Domáci sa snažia pridať ešte aspoň gól, ale Košarišťan pokračuje v dobrých výkonoch z prvej tretiny.

55:57
    Spolupráca Lantoš – Novák takisto neviedla ku gólu.

55:16
    Kalináčova strela z pravého kruhu, Košarišťan pozorný.

53:38
    Hostia aktívnejší, domáci sa snažia niečo urobiť so zápasom, ale nedarí sa im.

52:46
    Hostia v plnom počte.

52:14
    Hostia sa aj vo vlastnom oslabení dostali do prečíslenia 3 na 2, nepresne mieril Parkhouse.

51:29
    Hostia dobre bránia a nepúšťajú domácich do tlaku.

50:46
    Vylúčenie na strane hostí, na dve minúty odíde Gachulinec.

49:44
    Detva dala gól!
    Ďalšia využitá presilovka hostí, osamotený BRANISLAV SRNKA namieril presne pod hornú žŕdku Porubského bránky. Asistencie: Jakub Žilka

48:53
    Vylúčenie na strane domácich, na dve minúty odíde Gula.

47:42
    Po piatom góle nahradil Mareka Peksu v senickej bránke Tomáš Porubský.

47:42
    Detva pridáva piaty gól z hokejky PATRIKA FEKIAČA, ktorý mieril presne vedľa ľavej žŕdky a Peksovho betónu. Asistencie: Jakub Žilka

47:06
    Znovu gól do siete Seničanov z kategórie "lacných", keď po ľahkej strele BRANDENA PARKHOUSEA vypadol Peksovi puk a prepadol do bránky.

46:11
    Hostia útočili v pásme, do protiútoku sa následne dostali domáci Surovka s Mikoláškom, ale Košarišťana neprekonali.

45:00
    Kalináčova strela, Košarišťan sa ale stihol presunúť.

44:30
    Hostia začali tretinu aktívne, domáci sa len zriedka dostanú pred Košarišťana.

43:18
    Domáci až príliš často prepadávajú v obrane, potom z toho vznikajú nepríjemné situácie.

Monika Krutá

Branky a nahrávky: 24. Jurák (Kalináč, Gula), 28. Novák (Gula, Kalináč), 33. Kalináč (Reissmuller, Loydl) – 12. Žilka (Říha), 35. Graham (Parkhouse, Metcalfe), 38. Parkhouse (Kanaet, Metcalfe), 48. Parkhouse, 48. P.Fekiač (Žilka), 50. Srnka (Žilka)

HC Dukla Senica: Peksa (Porubský) – Janík, Perniš, Loydl, Reissmuller (C), Mrázik, Gula, Kubica – Novák, Glemba, Kalináč, Lantoš, Penák, Jurák, Mikolášek, Surovka, Záborský, Blaško, Šúrek, Vereš

Tréner: Pavel Klečko

HK Detva: Košarišťan (Korytat) – Hataš, Pač, Melcalfe, Sládok, Mačkovič, Gachulinec, Nociar – Říha, Srnka, Žilka – Graham, Kanaet, Parkhouse – Pat. Fekiač, Vik. Fekiač, Buda – Németh, Mahdalík, Kucej

Tréner: Dušan Kapusta

Rozhodčí: Fridrich – Beniač, Kacej