Senica – Detva 3:6 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica 6:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Bardejov 3:2 (kon.)
Prievidza – SR 18 6:2 (kon.) | Trnava – Michalovce 0:1 (kon.) | Topoľčany – Prešov 2:3 (po pr.)
HC Topoľčany
2:3 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)
PHK Prešov
sk Pátek 26.09.2014, 17:30 • ZŠ Topoľčany • 1. liga (SR)

Koniec zápasu. (19:48:18)

64:05
    Prešov dáva gól! MICHAL KIVADER je v predĺžení úspešný, jeho zásluhou takPrešov vyhráva!
    Asistencie: Filip Pekarčík, Ľuboslav Vartovník

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:56
    Marcel Pavlovský – 2 minúty – hákovanie.

57:34
    Topoľčany dali gól!
    FILIP HUDEC vyrovnáva dva a pol minúty pred koncom riadneho hracieho času na 2:2!!!
    Asistencie: Martin Mihalik, Ľuboš Dobrý

54:22
    Na druhej strane JAKUB FUSEK znižuje počas hry v početnej výhode!
    Asistencie: Libor Káčer, Dušan Chromý

54:15
    Ľubomír Chovan – 2 minúty – hákovanie.

53:52
    Prešov dáva gól! FILIP PEKARČÍK využíva hru v početnej výhode, zvyšuje na 2:0.
    Asistencie: Michal Kivader, Marcel Pavlovský

52:42
    Filip Hudec – 2 minúty – vyhodenie puku.

43:56
    Peter Kopecký 2 minúty – nedovolené bránenie v hre.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

36:54
    Libor Káčer – 2 minúty – nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

25:09
    Ľuboslav Vartovník – 2 minúty – seknutie.

23:29
    Michal Kivader – 2 minúty – držanie.

21:07
    Ľubomír Chovan – 2 minúty – vyhodenie puku.

20:53
    Prešov dáva gól! MAREKOVI PAVLOVSKÉMU sa práve podarilo otvoriť gólové skóre dnešného zápasu!