Mountfield HK – Tábor 5:4 (2:0 po s.n.) | Litoměřice – Berounští Medvědi 10:2 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 7:1 (kon.)
Vsetín – Warriors Brno 6:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:3 (1:2, 2:1, 3:0)
HCM Warriors Brno
Pátek 26.09.2014, 19:30 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů

Vsetín ve třetině plné vyloučení rozhodl o svém konečném vítězství. Valaši to však proti poslednímu celku soutěže neměli vůbec jednoduché, Warrior trápil lídra celé dvě třetiny, jenže zelenožlutí měli herně navrch a v závěrečné periodě už se to projevilo i na ukazateli skóre. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji ze Vsetín příjemný páteční večer. (21:41:36)

60:00

58:42
    Hryciow poslal kotouč na vracejícího se Slováčka z trestné lavice, ten zcela osamocen na Malocha nevyzrál!

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    A znovu se bude vylučovat, vsetínský Mikula měl loket až moc vysoko a fasuje dvě plus deset minut.

56:34
    Staněk připravil skvělou příležitost pro Kazlepku, ten však nedokázal nadvakrát dostat kotouč za Stojara. Ihned po zákroku vsetínského brankáře se strhla bitka, ve které úřadoval kapitán hostů Staněk, čtyři minuty. Zvýšený trest vyfasoval také Vaněk navíc obdržel desetiminutový trest. Dvouminutový trest pak dostal ještě vsetínský Slováček.

56:03
    Po delší době přilétla vlaštovka z brněnského hnízda, Stojarovu pozornost otestoval z pravého křídla Mytiska, vsetínský brankář bez větších problému tlumí ránu ve své moci.

54:34
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Domácí nejspíš zaznamenali rozhodující úder. Bouda nabil na ránu od modré JAKUBU VAŇKOVI a ten rozvlnil brněnskou sít pošesté. Asistence: Jakub Bouda.

53:42
    Bouda přihrával od mantinelu na sjíždějícího Hryciowa, ten trefil letící kotouč, ale branku přestřelil.

53:17
    Vsetín však nezačal přesilovku nejlépe, zakázané uvolnění.

52:44
    Warrior je až příliš agresivní, Sabol si za rámeček nedá zákrok na Bumbala, kterého atakoval bez puku, dvě minuty za krosček jsou na místě.

52:24
    Vsetín je stále v útočném pásmu, téměř celou třetinu mají zelenožlutí ve své moci.

51:49
    Řezníček předložil kotouč Špankovi, ten se znovu ocitl v mezikruží, ale ani tentokrát se slovenský útočník neprosazuje.

50:52
    Valaši jdou poprvé v utkání do dvoubrankového vedení. Odražený kotouč se odrazil na hůl JAKUBA BOUDY a ten neměl problém zavěsit do prázdné branky. Asistence: Michal Hryciow, Ondřej Slováček.

50:10
    Přesilová hra pro Vsetín, vyloučen Jánošík, dvě minuty vražení na hrazení.

49:35
    Vsetín kompletní.

48:44
    Nosek nabral rychlost a s kotoučem se prosmýkl až před Stojara, kde zkoušel kotouč procedit bekhendem, ale trefil pouze boční síť.

47:35
    Přesilovou hru si po delší době zahraje Brno, vyloučen je Španko, dvě minuty vražení na hrazení.

46:16
    Vsetín využívá přesilovou hru. Od modré čáry napřáhl JOSEF ZUZANÍK a dokázal prostřelit Malocha. Asistence: Jakub Bouda.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 3. Kuchařík (Grygar), 27. Kuchařík (Grygar), 35. Kuchařík (Mikula, Zuzaník), 47. Zuzaník (Bouda), 51. Bouda (Hryciow, Slováček), 55. Vaněk (Bouda) – 9. Jánošík (Polzer), 16. Malíř (Nosek), 39. Svoboda (Staněk)

VHK ROBE Vsetín: Stojar (Bůbela) – Řezníček, Španko, Surý, Hryciow, Bumbál, Svozílek, Vašíček, Mikula, Kuchařík, Zuzaník, Grygar, Bouda, Slováček, Stanislav, Vaněk.
    HCM Warriors Brno: Maloch (Hegedüs) – Vágner, Sabol, Malíř, Mytiska, Sedlák, Karpíšek, Huml, Růžička, Polzer, Marcello, Staněk, Zechmeister, Svoboda, Nossek, Kment, Jánošík, Kazlepka.

Rozhodčí: Klimecký (Přerov) – J. Novák, Valentík (oba Kroměříž)