Vsetín – Havířov 0:4 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:3 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 2:7 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vítkovice 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 4:5 (0:1 po s.n.)
Liberec – Sparta 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 4:3 (1:0 po s.n.) | Třinec – Kometa Brno 5:3 (kon.)

Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí snížili vedení hostů, ovšem k výhře jim to stačit nebude. JOSEF JÍCHA dokázal skórovat a dovést svůj tým k jednobrankové ztrátě. Asistence: Jan Chmelař

59:37
    Vyloučen opět za hráčskou lavici Vojtěch Šmíd, odsedí si dvě minuty.

59:26

57:26
    Vojtěch Šmíd si odsedí dvouminutový trest za hráčskou lavici.

54:20
    Vyloučen Jan Bárdoš do konce utkání za nesportovní chování.

54:20
    Vyloučen domácí Dominik Brzek za krosček na dvě minuty.

54:16
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté již vedou o dvě branky, využívají tak přesilové hry. Přihrávky Dominika Valíka využil ALEŠ MAREČEK, který tak zvýšil skóre na 1:3. Asistence: Dominik Valík, Ivan Mušo

53:53
    Za sekání vyloučen na dvě minuty Martin Havelka.

53:14
    Do vedení dostává ALEŠ MAREČEK svým gólem tým Slávie. Po úniku z obranného pásma se díky přihrávce Tomáše Šmerhy, Mareček trefil až za záda Sklíby. Asistence: Tomáš Šmerha, Ivan Mušo

52:43
    Tlak nyní vyvíjejí domácí.

52:04
    Martin Kučera si najel na pravý kruh ze kterého nenápadně vystřelil, i tuto nenápadnou střelu Štefka chytá.

51:08
    Po nechtěném vyhození puku z útočného pásma domácích se hra přesouvá ke Sklíbovi.

50:36
    Filip Helt střílí od modré na Štefku, který má puk ve svojí lapačce. Vhazuje se po jeho pravici.

50:09

49:40

49:06
    Boj o puk ve středním pásmu vyhrávají domácí, ale ke střele se nedostávají.

48:09
    Domácí Kristián Reichel vyloučen na dvě minuty za podražení. Bude se tak hrát 4 na 3.

47:40
    Oddechový čas pro domácí.

47:40
    Hosté budou hrát ve třech! Vyloučen tentokrát David Šteiner na dvě minuty za hákování.

47:14
    Domácí si opět zahrají přesilovou hru. Na dvě minuty se na trestnou lavici posadí Daniel Krásný za hrubost.

47:09
    Domácí Kristián Reichel po střetu u mantinelu zůstal ležet na ledě, po chvíli po svých odjíždí na střídačku.

46:05
    Ofsajd hostí.

45:54
    Ofsajd domácích.

45:35
    Denis Heldák se sám rozjel proti Sklíbovi, puk byl však rychlejší než on sám a když se pro něj snažil natáhnout, spadl a namísto puku skončil v bráně domácích on sám.

45:24

44:45
    Litvínovu se přesilová hra příliš nedaří.

44:14
    Nebýt Brzka by hosté vyhodili puk z obranného pásma, ten ho však zachytil a poslal ke svým spoluhráčům k pokračování v útoku.

43:24
    Obrovský nátlak Slávie skončil vyloučením hostujícího Tomáše Šmerhy na dvě minuty za držení hole.

42:25
    Filip Helt si vyzvedl puk za brankou Sklíby a podél mantinelu se dostal až do útočného pásma kde z kruhu vystřelil. Jeho střelu však zneškodnil Štefka.

41:48

40:55
    Litvínovu se nedaří přejet střední pásmo a založit útok.

40:10
    Hosté hrají ve čtyřech ale i přesto Mušo vyváží puk až za Sklíbu.

40:01

Druhá třetina nám nenabídla ani jeden gól, tak stav zůstává pořád 1:1. Do třetí třetiny vstoupí hosté na minutu a 48 vteřin v početní nevýhodě kvůli faulu Lukáše Příkopa, který za hrubost dostal i osobní trest 10 minut. Třetí třetina začne přibližně v 16:28.

40:00

39:48
    Za hrubost byl vyloučen hostující Luboš Příkop na dvě minuty, plus osobní trest deset minut.

39:00
    Běží poslední minuta druhé třetiny.

38:42
    Domácí si nechali ujet puk až do středního pásma, kde se ho ujali hosté.

37:46
    Jícha vyváží puk až za Štefku, na kterého rovnou i nahazuje.

37:12
    Nahozením na Sklíbu si hosté zajistili vhazování v útočném pásmu.

36:13
    Litvínov ubránil dvouminutové oslabení a ihned se pokouší o střelu, to mu však obrana Slávie příliš nedopřává.

35:28

35:04
    Střelu zkusil i Příkop, ale bránu přestřelil.

34:36
    Vhazuje se po levici Sklíby, domácím se nedaří vyhodit.

34:25
    Ivan Mušo střílí od modré, Sklíba měl s touto střelou veliké problémy. Ovšem puk má pod kontrolou.

33:28
    Vyloučen domácí Jan Bárdoš na dvě minuty za vysokou hůl.

32:59
    Bečvář si objel bránu a zkusil z úhlu překvapit Štefku, který byl připraven.

32:41
    Icing hostí.

32:17

31:51
    Slavia vyhazuje až ke Sklíbovi, který raději puk skrývá pod lapačku.

31:00
    Obrovskou šanci měl Chmelař se svojí střelou z kruhu, Štefka však nezklamal a puk poslal na druhou stranu hřiště.

30:17
    Denis Heldák (SLA) vyloučen za sekání. Odpyká si dvě minuty na trestné lavici, s pohledem na svůj tým v oslabení.

29:16
    Vhazuje se po levici Sklíby, na kterého nahazoval hostující útočník od modré čáry. Domácí vyhazují ke Štefkovi.

28:00
    Kučera nepřesně přihrál, tak že u puku skončil útočník hostů. Domácí obrana si však tuto situaci zachránila a vrátila se ke Štefkovi.

27:00
    Martin Havelka prováží puk až ke Štefkovi, který teď musí dávat veliký pozor.

26:42
    I po návratu Brzka do hry si Slávie drží útočné pásmo.

26:10

25:43
    Hosté si přihrávají podél mantinelu, domácí obrana je ale úspěšná.

24:10
    Již potřetí vyloučen domácí Dominik Brzek, tentokrát za vyhození puku mimo hřiště. Dvě minuty si tak Litvínov zahraje ve čtyřech.

23:56
    Po střele Chmelaře na Štefku, střílí i hosté, ale i domácí brankář skvěle zasahuje.

22:30
    Hosté vyvíjejí nátlak, Sklíba však chytá všechny střely.

22:01
    Sklíba má mezi betony střelu hostujícího útočníka z mezikruží.

21:14
    Postavení útočícího hráče v brankovišti hostů. Vhazuje se po pravici Sklíby.

21:00
    Přihrávku zpoza brány nezachytil Bečvář podle představ a tak se mu nepodařilo zakončit střelou.

20:08
    Litvínov vyhrává buly a přesouvá se do útočného pásma.

20:01

V první třetině jsme mohli vidět velmi vyrovnaný souboj, na což poukazuje i skóre které je vyrovnané 1:1. Do vedení se dostala Slavia v oslabení kdy Tomáš Vildumetz převzal na modré kotouč a sám dokázal skórovat. Po čtyřech minutách odpověděli domácí kdy do odkryté branky umístil kotouč Martin Havelka. I když v útočném pásmu strávili více hosté, domácí měli mnoho nebezpečných šancí. Druhá třetina začne přibližně v 15:44.

20:00

19:42
    Šíp to ještě zkusil od modré, hostující brankář, ale vyráží.

19:00
    Litvínov ubránil i druhou přesilovou hru a okamžitě útočí, Havelka se snažil dostrkat puk až za záda Štefky, ale hra byla přerušena.

18:58

18:09
    Slavia se snaží o využití přesilové hry a kombinuje v útočném pásmu.

17:46

16:58
    Kapitán domácích Dominik Brzek opět vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

14:26
    Domácí vyrovnávají stav utkání! Kristián Reichel střílel na Štefku, úspěšný však byl až MARTIN HAVELKA, který dorazil střelu do odkryté svatyně hostů. Asistence: Kristián Reichel, Jan Chmelař

13:31
    Litvínov se na chvíli dostal do útočného pásma, kde ho hosté nenechali ani ohřát a vyhazují až za Sklíbu.

12:46

12:18
    Hosté střílí na Sklíbu jednu ránu za druhou, ten chytá a vyráží co mu síly stačí.

10:46
    Vyloučen Dominik Brzek (LIT) na dvě minuty za faul kolenem.

10:11
    TOMÁŠ VILDUMETZ se uvolnil z obranného pásma při přesilové hře domácích, sám projel až před Sklíbu, kde mezi betony našel místo pro puk a Slávii tak dostal do vedení. Bez asistence.

09:58
    Litvínov kombinuje před bránou hostů.

09:25
    Slavia se osvobozuje z obranného pásma.

08:23
    Vyloučen hostující Daniel Krásný na dvě minuty za hákování. Domácí tak budou hrát dvě minuty v početní výhodě.

08:17
    Zakázané uvolnění hostí.

07:41
    Slavia kombinuje před bránou Litvínova, ke střele se nedostal ani jeden z hostujících hráčů.

07:10
    Balász nepřesnou přihrávkou, ohrozil brankáře svého týmu Sklíbu, ten má po střele hostů puk pod svojí lapačkou.

06:17
    Puk vyhozen mimo ledovou plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

06:00
    Chmelař, měl skvělou příležitost skórovat, střela mu ale nesedla a Slavia vyhazuje.

05:18
    Šanci má i Litvínov, nebyl však úspěšný a skóre se tak nemění.

05:00
    David Kohút (SLA) prokličkoval středním pásmem a střílí od modré, Sklíba je však pozorný.

03:30
    Střelu Balásze (LIT) zablokoval hostující obránce, Balász však udržel hru v útočném pásmu domácích.

03:24
    Zakázané uvolnění domácích.

02:40
    Do útočné akce se dostávají i domácí díky Reichlovi, který provezl puk přes obě pásma až k bráně hostů.

01:44
    Střela Valíka (SLA) od modré, se odrazila pouze od betonů Sklíby.

01:02
    Boj o puk u mantinelu za hostující bránou vyhrála Slavia, které se ovšem vyhodit nepodařilo.

00:45

00:10
    Hned po vhazování se ujímají puku hosté a zakládají útočnou akci.

00:01

Oba týmy jsou již na ledě, utkání za pár chvil začne.

Dobré odpoledne, vítám Vás u dnešního utkání RAKO extraligy staršího dorostu, kde se na domácím ledě utkají HC Litvínov hostit budou HC Slavii Praha.

HC Litvínov: Sklíba (Kovařík) – Balász, Brejžek, Macháč, Najman, Šíp, Kučera, Brzek – Chmelař, Drašar, Jícha, Reichel, Bečvář, Helt, Havelka, Leitner, Bárdoš

HC Slavia Praha: Štefka (Šorf) – Zderadička, Krásný, Bušek, Hejda, Příkop, Šmíd, Valík, Hradil, Patočka, Vildumetz, Šteiner, Heldák, Fiala, Matějka, Kolář, Mušo, Mareček, Kohút, Šmerha

Rozhodčí: Lukáš Krob, Radek Šulo, Radek Koskuba.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 15. Havelka (Reichel, Chmelař), 60. Jícha (Chmelař) – 11. Vildumetz, 54. Mareček (Šmerha, Mušo), 55. Mareček (Valík, Mušo)

Rozhodčí: Lukáš Krob, Radek Šulo, Radek Koskuba