Vsetín – Havířov 0:4 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:3 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 2:7 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vítkovice 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 4:5 (0:1 po s.n.)
Liberec – Sparta 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 4:3 (1:0 po s.n.) | Třinec – Kometa Brno 5:3 (kon.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Jenže Kladnu risk nevyšel a definitivně rozhoduje MICHAEL ČEJKA, který trefuje prázdnou bránu! Bez asistence.

58:54
    Jiroušek spěchá na střídačku a hosté to zkoušejí v šesti proti čtyřem!

58:25
    Oddechový čas pro hosty!

58:25
    Další možnost pro Kladno! Za napadení si jde na trestnou lavici posedět Ondřej Pajk (KVA), který se bude modlit, aby již dnes do hry nezasáhl.

55:20
    Kladno dostává možnost na srovnání. Za hákování si posedí dvě minuty na trestné lavici Michal Horký (KVA).

52:47
    Přesilová hra pro energetiky. Za vražení na hrazení si odsedí dvě minuty na trestné lavici Petr Patyk (KLA).

44:59
    Domácí jdou opět do vedení! Hauzr projel do útočného pásma, kde předložil skvělou přihrávku na MARKA PASTYŘÍKA, který překonává Jirouška přesnou střelou k pravé tyči. Asistence: Filip Hauzr, Dominik Beer.

37:49
    Znovu trest na hostující straně. Adam Kalaj (KLA) si jde sednout na trestnou lavici za nedovolené bránění.

33:45
    Opět přesilová hra pro Energii. Za příliš mnoho hráčů na ledě dostává trest střídačka Kladna.

33:23
    Pastyřík dostal vymazlenou přihrávku před bránu, ale nedokázal kotouč v jasné šanci usměrnit za Jirouška!

31:38
    Dvojitá přesilová hra domácích pokračuje. Hráčská lavice Kladna dostává dvě minuty za nesportovní chování.

31:19
    Ondřej Pajk nyní od modré čáry nastřelil břevno!

30:27
    A Energie si minutu zahraje přesilovou hru 5 na 3! Za sekání si jde sednout Michal Čečetka (KLA).

29:33
    Domácí mají možnost znovu se ujmout vedení. Za držení si jde sednout na trestnou lavici Štěpán Bláha (KLA).

28:44
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A je srovnáno! Kuchař vyrobil za bránou obrovskou hrubici! Poté se snažil rychle vrátit do brankoviště, kde ještě dokázal zlikvidovat střelu Kalaju, ale na dorážku YUYA OKEGAWY byl již krátký. Asistence: Adam Kalaj.

21:53
    Přesilová hra pro energetiky. Za hákování si odsedí dvě minuty David Chládek (KVA).

19:17
    Jenže Petr Vodička (KVA) opět usedá na trestnou lavici, jelikož se provinil sekáním.

16:48
    Tak nakonec to bude dvojité vyloučení. Petr Vodička (KVA) dostává dvě minuty za držení hole a za faul Ondřeje Pajka (KVA) pojede Petr Patyk trestné střílení!

10:15
    Z ničeho nic jdou domácí do vedení! Davídek dostal puk před bránu, kde se několikrát snažil procpat kotouč přes Jirouškův beton, až se nakonec černá pryž dostala k volnému MICHALOVI HORKÉMU, který již měl práci velice snadnou. Asistence: Milan Davídek, Kamil Svoboda.

03:41
    První přesilová hra pro domácí celek. Za sekání si odsedí dvě minuty Daniel Smrž (KLA).

David Košinár

Branky a nahrávky: 11. Horký (Davídek, Svoboda), 45. Pastyřík (Hauzr, Beer), 60. Čejka – 29. Okegawa (Kalaj)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Vodička, Bernáth, Weinhold, Pajk, Beer, Vápeník, Prachař – Čejka (C), Janata, Trapl, Svoboda, Davídek, Horký, Kurfürst, Pastyřík, Hauzr, Nídl
    Rytíři Kladno: Jiroušek (Stahl) – Havelka, Chládek (C), Malý, Smrž, Kiml, Veber, Šíma – Borkovec, Okegawa, Kalaj, Hrabík, Kubík, Bláha, Čečetka, Patyk, Keszi, Řepka, Sagan, Janeček