Vsetín – Havířov 0:4 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:3 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 2:7 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vítkovice 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 4:5 (0:1 po s.n.)
Liberec – Sparta 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 4:3 (1:0 po s.n.) | Třinec – Kometa Brno 5:3 (kon.)
K. Vary – Kladno 3:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
AZ Havířov
Pátek 10.10.2014, 15:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu

59:05
    Ale domácí se o to ještě mohou pokusit, dvě minuty totiž fasuje Trombik za hrubost.

57:58
    Bechný měl znovu plné ruce práce, Spálovský servíroval do zakončení Wróbelovi, zelenožlutý brankář však znovu spolehlivě zasáhl!

54:12
    Pasivní hru vsetínských obránců nyní poznal také Hendrych, bez větších problému se prodral skrz zelenožlutou hradbu, zakončení však přetáhl a branku přestřelil.

50:34
    Jenže počet sil na ledě se vyrovná, vsetínský Lainka se dopustil nedovoleného zákroku a hra bude pokračovat ve čtyrech na obou stranách.

50:16
    S vyloučeními se ve třetí třetině roztrhl pytel, tentokrát si početní výhodu zahraje Vsetín, neboť Kiss bude pykat za sekání.

48:02
    Tentokrát se budou muset Valaši bránit, dvě minuty fasuje Kovář za nedovolené bránění.

45:47
    Vsetín dostane možnost početní výhody, vyloučen Dudek dostává dvě minuty za podražení.

45:25
    Havířov právě vstřelil branku!
    Co se Havířovu nedařilo ve druhé třetině, si vynahrazuje v třetině závěrečné. Ve středním pásmu se kotouče chopil Wróbel, najel si do střelecké pozice, Bechný jeho pokus vyrazil, ale pouze na hůl DANIELA KUROVSKÉHO, jehož práce již nebyla nikterak náročná. Asistence: Kamil Wróbel.

43:52
    Neskutečná chyba domácích obránců a Havířov trestá! Kotouč se z hole vsetínského obránce dostal do předbrankového prostoru, kde byl nikým nepokrytý LUKÁŠ PETERKA a přibližuje Azet ke třem bodům. Bez asistence.

42:30
    Hosté se dočkávají druhé branky! Ihned po buly se před Bechného nastěhoval JAKUB HENDRYCH a bekhendem poslal kotouč mezi nohy bezmocného brankáře Vsetína. Bez asistence.

39:11
    Kovář v akci společně s Koňaříkem, prvně jmenovaný nejprve poslal křižnou přihrávku na svého spoluhráče, ten mu kotouč okamžitě vracel s nabídkou zakončovat do prázdné branky, jenže Kovář kotouč promáchl!

35:19
    Vsetín si zahraje první přesilovou hru, Kurovský je potrestán menším trestem za hru vysokou holí.

25:19
    Domácí nyní trochu podcenili střídání a Kurovský přihrával na zcela osamoceného Spálovského, ten však v přímém ohrožení Bechného, zákrok vsetínského brankáře mu znemožnil brankovou radost!

19:48
    Navíc mohl Havířov svůj náskok navýšit Kurovský přihrával do bekhendu Moravčíkovi, ten přestřelil!

16:26
    Znovu přesilová hra pro Havířov a znovu oslabí Vsetín Tydlačka, dvě minuty za hrubost.

13:01
    První vyloučení v dnešním utkání, sedět půjde domácí Tydlačka za podražení.

11:13
    Hosté jdou do vedení! Hendrych našlápl v obranném pásmu, aby se s kotoučem vydal na pouť vsetínskou defenzívou, kotouč předložil JAKUBU DUDKOVI a ten neměl problém uklidit kotouč do odkryté brány Vsetína. Asistence: Jakub Hendrych.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 12. Dudek (Hendrych), 43. Hendrych, 44. Peterka, 46. Kurovský (Wróbel)

VHK ROBE Vsetín: Bechný (Sachr) – Bártek, Weintritt J., Augustin, Vítek, Ševčík, Vodák – Koňařík, Abazaj, Toman, Lainka, Humplík, Tydlačka, Gharibyar, Weintritt M., Kostka, Jochymek, Kovář, Janošek.
    AZ Havířov: Gerža (Sonnek) – Trombik, Frojda, Dudek, Kiss, Spálovský, Mrowiec – Moravčík, Wróbel, Stružík, Langer, Peterka, Hendrych, Kurovský, Němec, Cihlář, Kosina.

Rozhodčí: Fiedler (Zubří) – P. Blaha (Staré Město), Švarc (Uherský Brod)